Електромобілі в півтора рази проблемніші за авто з ДВЗ

Електромобілі в півтора рази проблемніші за авто з ДВЗ

02 липня 2024
3

Згідно з дослідженням JD Power, електромобілі та гібриди ламаються в 1,5 рази частіше за автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння (ДВЗ). Основною причиною несправностей є проблеми з програмним забезпеченням.

Аналіз показав, що на кожні 100 бензинових та дизельних машин припадає 180 випадків ремонту, тоді як на 100 електромобілів - 266 випадків. Це свідчить про те, що електрокари та гібриди мають більше проблем з електронікою порівняно з традиційними автомобілями.

Френк Хенлі, експерт JD Power, зазначив, що критичних несправностей у електромобілів та гібридів втричі більше, ніж у автомобілів з ДВЗ. Ці несправності вимагають спеціалізованого ремонту на високому технічному рівні, а не простої доставки до дилера.

Дослідження також показало, що електромобілі та гібриди мають більше проблем майже за всіма параметрами, включаючи двигун, ходову частину та паливні вузли. Це може стати серйозним викликом для виробників електрокарів у майбутньому.

Таким чином, попри переваги електромобілів у екологічному плані, їхні власники можуть стикатися з частішими та більш серйозними поломками, ніж власники автомобілів з ДВЗ.

Джерело: MMR
Фото: The Verge

Обговорення новини

Николай Ушаков  

Вы понимаете что это чушь! Тем технологичней продукт тем больше ошибок и проблем с продуктом. И это не как не связано с тем что крутит колеса электромотор или ДВЗ, а подсистем в ДВЗ больше чем у электромобиля, следственно количество ошибок потенциально больший при равной технологичности.

+4-1ВІДПОВІСТИ  
Asssa  

Неимоверная чушь. Есть и личный опыт больших пробегов на 2-х электричках и мнения в группах владельцев электричек. Лень опровергать

+3-1ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація