Електричні позашляховики Rivian отримали дешеві акумулятори

Електричні позашляховики Rivian отримали дешеві акумулятори

12 лютого 2024
0

Виробник електромобілів Rivian представив два нові варіанти акумуляторів для своїх електричних позашляховиків. Нові акумулятори доступні в пакетах «Стандарт» і «Стандарт+».

У «стандартній» версії базовий акумулятор може забезпечити пікапу та позашляховику з двома моторами та повним приводом до 435 км запасу ходу. У свою чергу, варіант Standard+ можна поєднувати з версіями Dual Motor та Dual Motor Performance, і у випадку R1T і R1S запас ходу збільшується до 507 км.

Цікаво, що компанія Rivian не надала жодної інформації про конструкцію та хімічний склад цих батарей. Лише відомо, що стандартна батарея має ємність 106 кВт.год, тоді як Standard+ має 121 кВт.год.

Зазначається, що Rivian R1T початкового рівня зі стандартною батареєю коштує від 69 900 доларів, тоді як R1T Dual Standard+ доступний від 73 000 доларів, а R1T Performance Dual Standard+ коштує від 78 000 доларів. Ціни на R1S Dual Standard починаються від 74 900 доларів.

Таким чином, покупцям електричних позашляховиків від Rivian тепер доступні чотири блоки акумуляторів на вибір. Вище пакетів Standard і Standard+ стоять батареї Large і Max, що забезпечують запас ходу у 566 і 660 км відповідно.

Джерело: Autogeek

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація