Електричний кросовер Alfa Romeo Milano покажуть вже в квітні

Електричний кросовер Alfa Romeo Milano покажуть вже в квітні

25 січня 2024
0

Alfa Romeo підтвердила, що новий компактний кросовер Milano буде представлений вже 10 квітня. У компанії кажуть, що не дивлячись на анонсовану прем'єру, інженери досі наполегливо працюють над тестами електромобіля на предмет динаміки та керованості. Тест-пілоти готують машину на випробувальному полігоні Balocco.

Наразі команда, що стоїть за Milano, налаштовує динаміку автомобіля та підвіску з метою створення кросовера з «найкращою у своєму класі» керованістю.

Анонсовано, що Milano базуватиметься на архітектурі CMP/eCMP, яка зараз лежить в основі Jeep Avenger, Fiat 600e та кількох інших електрифікованих авто концерну Stellantis. Окрім електричної версії новинки. Варто також очікувати і модифікації з ДВЗ.

Щоб скоротити витрати на розробку, Milano ймовірно використовуватиме 1,2-літровий трициліндровий бензиновий двигун з турбонаддувом, який працює в Avenger. Оскільки Alfa Romeo є більш спортивним і розкішним брендом у лінійці Stellantis, ми очікуємо, що Milano з двигуном внутрішнього згоряння матиме більше потужності, ніж «родич». Нагадаємо, що на Avenger цей двигун видає 99 кінських сил.

Можемо також припустити, що новинка від Alfa Romeo використовуватиме ту саму електричну силову установку, що й Avenger EV. Це означає, що ми можемо очікувати близько 154 сил від одного електродвигуна та орієнтовний запас ходу в 350-400 км.

Джерело: Autogeek
Фото: Alfa Romeo

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація