Fiat представив одразу 5 концептів, які стануть серійними електромобілями

Fiat представив одразу 5 концептів, які стануть серійними електромобілями

26 лютого 2024
0

Компанія Fiat представила п'ять інтригуючих концептуальних автомобілів, серійні версії яких будуть створені в найближчі роки та базуватимуться на одній глобальній платформі.

Нова лінійка моделей італійського автовиробника була представлена у відеоролику за участю виконавчого директора Fiat і глобального маркетингового директора Stellantis Олів'є Франсуа. Першу модель із цієї лінійки буде представлено у серійному вигляді в липні цього року.

Перший із представлених концептів - міський автомобіль, дещо більший за нинішню Panda. Новинка має дизайн, натхненний будівлею Fiat Lingotto в Турині, з тестовим треком овальної форми на даху. Таким чином, міський автомобіль має багато овальних форм у всьому своєму дизайні, особливо в салоні з овальною панеллю приладів, дисплеями та підголівниками.

У Fiat кажуть, що ця модель буде пропонуватися з безліччю різних силових агрегатів, включаючи електричні та двигуни внутрішнього згоряння.

Далі йде концептуальний пікап. Fiat Strada є найбільш продаваним автомобілем у Бразилії, і марка вірить, що може повторити цей успіх у всьому світі.

Як і міський автомобіль, пікап має коробчату форму в стилі ретро і, як кажуть, поєднує в собі задоволення та функціональність.

Також ми побачили великий фастбек з дизайном, дуже схожим на концепцію пікапа. Він був названий «спадкоємцем» Fiat Fastback і Fiat Tipo і може стати особливо популярним у Латинській Америці, на Близькому Сході, в Африці та Європі.

До нього приєдналася дещо змінена версія позашляховика, а також похідний кемпер з підвищеним кліренсом та позашляховими шинами.

«Fiat є глобальним брендом з 1,3 мільйонами автомобілів, проданих минулого року, і впевненим лідером у багатьох частинах світу. Ми беремо участь у глобальній грі, і нашим наступним кроком буде перехід від місцевих продуктів до глобальної пропозиції, яка принесе користь усім нашим клієнтам у всьому світі. Ми раді поділитися цим поглядом на наше майбутнє, насправді дуже близьке майбутнє, оскільки перший автомобіль буде представлено через 4 місяці під час святкування 125-річчя марки», - сказав Франсуа в заяві.

Джерело: Autogeek
Фото: Stellantis

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація