Harley-Davidson представив перший електричний круїзер

Harley-Davidson представив перший електричний круїзер

22 березня 2024
0

Harley-Davidson представив новий електробайк під назвою LiveWire S2 Mulholland, що є першим круїзерним електричним мотоциклом бренду.

Новинка має не зовсім типову як для класичних Harley-Davidson зовнішність. Так, на мотоциклі зникли хромовані труби та шкіряні китиці, натомість LiveWire оснастив новинку потужною силовою установкою та стильним дизайном зовнішніх елементів.

Час розгону електробайка з місця до 100 км/год займає усього лише 3,3 секунди. Використання 19-дюймового переднього колеса та 17-дюймового колеса ззаду надає мотоциклу стрімкості та візуально наближає мотоцикл до дороги. Новинку оснастили тяговою батареєю ємністю 10,5 кВт.год. З нею мотоцикл може проїжджати до 194 км на одному заряді.

Весь мотоцикл побудований навколо тягової батареї, яка одночасно є елементом силового каркасу електробайка. Американський виробник мотоциклів хвалиться, що мінімізував використання пластмас з використанням нафти, де це можливо, наприклад у каркасі сидіння та елементах декору.

У крилах використовуються конопляні біокомпозити, кожухи радіатора та електропроводки зроблені з нейлону, що виготовлений з перероблених океанських рибальських сіток.

Harley-Davidson вже найближчим часом презентує лінійку аксесуарів для електробайка, серед яких пасажирські сидіння різного дизайну, лобове скло, м'які та жорсткі кофри, багажники тощо. На рідному американському ринку новинку від Harley-Davidson можна придбати за 15 999 доларів.

Джерело: Autogeek

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація