Honda готує одразу дві версії Civic Hybrid

Honda готує одразу дві версії Civic Hybrid

21 жовтня 2023
0

Японський автовиробник готує одразу дві нові гібридні модифікації моделі Honda Civic, продажі та виробництво яких спершу розпочнеться у Північній Америці.

Відомо, що виробництво новинок почнеться навесні 2024 року, офіційний дебют авто запланований на кінець 2023 року. Зазначається, що гібридний Civic Sedan випускатимуть на Honda of Canada Manufacturing в Аллістоні, Онтаріо. Після цього буде запущена у серію Honda Civic в кузові хетчбчек, яку збиратимуть на заводі Honda Indiana Auto Plant у Грінсбурзі, Індіана. Таким чином, Civic Hybrid замінять Insight, який вироблявся у Японії.

Двомоторна гібридна силова установка також буде збиратися в США на заводі Honda Transmission Plant. 2,0-літровий двигун для цієї системи буде побудовано неподалік на заводі Anna Engine Plant. Обидва ці заводи в Огайо вже постачають компоненти трансмісії для Honda CR-V Hybrid.

«Наші партнери пишаються тим, що відіграють важливу роль у стратегії електрифікації Honda, додавши виробництво нового гібрида Civic до гібрида CR-V, який ми зараз створюємо», - сказала Роксана Метц, один із керівників заводу в Індіані.

За її словами, продажі гібридних моделей Honda вже становлять більше чверті усіх продажів бренду у США. У Honda очікують, що на гібрид у найближчі роки припадатимуть не менше 40% продажів Civic у Північній Америці.

На європейському ринку модель використовує 2,0-літровий чотирициліндровий двигун із прямим уприскуванням в парі з двома електродвигунами. Разом вони забезпечують 181 кінську силу та близько 350 Нм максимального крутного моменту.

Джерело: Autogeek
Фото: Motor1

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація