Honda відродить спортивне купе Prelude

Honda відродить спортивне купе Prelude

06 червня 2024
0

Японська компанія Honda планує розширити своє портфоліо спортивних купе новою моделлю Prelude. Прототип цієї моделі був показаний минулої осені на автошоу у Токіо. Згідно з інформацією від порталу Motor1, виробництво новинки заплановане на наступний рік.

Honda виготовляла елегантне купе Prelude з 1978 по 2001 рік. Нове, шосте покоління Prelude, призначене замінити дві моделі - Civic і Accord, які вийшли з модельного ряду марки. Крім того, передбачається, що новинка вийде вперше у повністю електричній версії.

Прототип Prelude, представлений торік, має гібридну силову установку. Використання такого приводу стало трендом для компанії, але серійна модель отримає бензоелектричний агрегат e:HEV. Він складатиметься з 2-літрового 4-циліндрового ДВЗ та двох електромоторів. По потужності нова Prelude буде наближатися до 210 к.с., що вище, ніж у сучасних Accord і Civic.

Дизайн моделі виконаний у сучасній стилістиці марки з балансованими пропорціями, короткими звисами, довгим похилим капотом і великою колісною базою. Кузов опрацьований з урахуванням аеродинамічних характеристик для зниження витрати палива і підвищення запасу ходу.

Основними конкурентами Prelude стануть Toyota GR86 і його аналоги. Ціна новинки очікується приблизно 30-32 тисячі доларів, а виходу на ринок прогнозується наприкінці наступного року.

Джерело: Авто Центр

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація