Hyundai IONIQ 5 визнано «Автомобілем 2022 року в Німеччині»

25 листопада 2021
1
Інформація розміщена на правах реклами:

Лише за півроку після старту продажів Hyundai IONIQ 5 був визнаний «Автомобілем року» в Німеччині (GCOTY). У фіналі повністю електричний кросовер випередив таких місцевих конкурентів, як Audi E-Tron GT і Porsche 911 GT3.

У фінальний раунд премії потрапляють переможці п'яти категорій: Компакт, Преміум, Люкс, Нова енергія та Ефективність. Міжнародне журі з 20 автомобільних журналістів тестує та оцінює кожен продукт на предмет технічних характеристик, релевантності та перспектив на ринку. IONIQ 5 потрапив у фінал, як переможець в категорії Нова енергія і врешті отримав абсолютну перемогу.

«Hyundai IONIQ 5 – це більше ніж видатний електромобіль. Для нас це топмодель року, яка в собі унікально поєднує дизайн, ефективність та задоволення від водіння. IONIQ 5 отримав високі бали по всім критеріям оцінювання, і нам не вдалося в ньому виявити слабких сторін. Стало очевидно, що концепція IONIQ 5 та технологія роботи батареї є інноваційною. І хоча це «Німецький автомобіль року 2022», він має значні перспективи на глобальних ринках». – зазначив Йенс Майнерс, ініціатор і член журі конкурсу «Німецький автомобіль року».

«Перемога IONIQ 5 у такому жорсткому конкурентному середовищі доводить, що нам вдалося створити винятковий автомобіль, який виділяється серед своїх конкурентів», – говорить Майкл Коул, президент і генеральний директор Hyundai Motor Europe. «Крім того, ця перемога показує, що акумуляторні електромобілі стають все більш актуальними для наших клієнтів у Європі. IONIQ 5 на цей час є провідною моделлю в нашій стратегії електрифікації та продовжує розвивати бачення Hyundai щодо мобільності без викидів».

IONIQ 5 – перша модель нового бренду IONIQ від Hyundai, який спеціалізується виключно на електроавтомобілях. IONIQ 5 базується на революційній платформі Hyundai Electric Global Modular Platform (E-GMP), яка забезпечує швидшу зарядку, збільшений запас ходу, чудову керованість та більше внутрішнього простору. На додаток до революційних змін у мобільності, IONIQ 5 пропонує інтер’єр, який забезпечує абсолютно новий досвід перебування у машині - переосмислення статичного та рухомого простору.

У комплектації IONIQ 5 доступні батареї на 58 кВт та 72.6 кВт, а також повний та монопривід. В залежності від конфігурації система кросовера забезпечує потужність до 225 кВт та максимальний запас ходу до 481 кілометра на одному заряді, відповідно до стандартів WLTP.

Унікальна для сегмента акумуляторна система у 800 вольтів дозволяє заряджати обидві батареї з 10 до 80% всього за 18 хвилин на станціях надшвидкої зарядки. Функція Vehicle-to-Load (V2L), дозволяє підключати та заряджати від автомобіля різні прилади та інвентар: ноутбуки, електричні скутери, електроплиту та інші.

Дилерська мережа Hyundai Дилерська мережа Hyundai

Офіційним імпортером автомобілів Hyundai на території нашої країни є ТОВ Хюндай Мотор Україна, яка почала свою роботу ще в 1999 році.

перейти на сторінку компанії
Джерело: Дилерська мережа Hyundai

Обговорення новини

Qwerty Union  

Форма "зубила"? А это, типа, уже круто да? Или это автомобиль для несостоявшихся столяров?.. А ну да, что то в этом есть столяр- тесля- tesla.... Да вы короли каких то ребусов!... А если серьезно, то и машина отстой и реклама шлак для оленеводов.))))

ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація