Hyundai створив унікальний автомобіль для собак

Hyundai створив унікальний автомобіль для собак

28 червня 2024
0

Автовиробники поспішають додати штучний інтелект у свої автомобілі, але компанія Hyundai пішла зовсім іншим шляхом. Замість встановлення ChatGPT вони вирішили мріяти про штучний інтелект, орієнтований на собак.

Проект під назвою Dogbility, як випливає з назви, був створений для вигулу собак, оскільки деякі власники занадто втомилися, щоб вигулювати своїх домашніх тварин після довгого робочого дня.

У релізі, який був написаний і відредагований за допомогою ШІ, говориться, що автономні транспортні засоби розроблені для перевезення домашніх тварин «до парку та назад, до дому їхніх друзів і навіть по місту без допомоги людини».

Зазначається, що можливе створення моделей Dogbility Pup, Dogbility Classic і Dogbility Senior, які будуть доступні в трьох розмірах.

Незважаючи на те, що машини автономні, транспортні засоби мали «поворотне кермо, призначене для надійного керування лапами». Інші основні моменти включали гумовий клаксон, кольоровий проекційний дисплей, сумісний із собаками, і розпізнавання відбитка носа для запуску двигуна.

ШІ також придумав режим сушіння для дощових днів і систему ароматерапії з ароматами сиру, в'яленого м'яса та арахісового масла.

Джерело: Autogeek
Фото: Carscoops

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація