Jeep Compass оновився і отримав потужний турбомотор

Jeep Compass оновився і отримав потужний турбомотор

25 листопада 2022
0

Позашляховик тепер оснащується 2,0-літровим двигуном з турбонаддувомю. Окрім цього є ще декілька технічних оновлень, що має бути гарною новиною для тих, кому важлива міцність компактного автомобіля.

Вперше запропонований на Jeep Compass, 2,0-літровий чотирициліндровий бензиновий двигун із прямим упорскуванням і турбонаддувом забезпечує до 200 кінських сил і 271 Нм крутного моменту. 

Крім того, система Jeep Active Drive 4x4 тепер є стандартною для всіх комплектацій.

Також у стандартну комплектацію входять розширені функції безпеки Jeep, такі як виявлення сонливості водія, нагадування про сидіння на другому ряді та сигналізація. Моделі Latitude і вище отримують автоматичне керування дальнім світлом фар.

Для тих, хто хоче виділитися, доступні три унікальні зовнішні пакуим. Спеціальна версія Compass (RED) отримала більше червоних варіантів у зовнішності. Моделі Compass Sport і Latitude стандартно оснащуються новими 17-дюймовими колесними дисками.

Jeep Compass 2023 року вже доступний для замовлення у п’ятьох різних конфігураціях: Sport, Latitude, Latitude LUX, Limited і Trailhawk.

Джерело: Motor1.com

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація