KIA анонсувала одразу кілька нових електричних моделей

KIA анонсувала одразу кілька нових електричних моделей

09 квітня 2024
0

KIA готується розширювати електричну лінійку. Згідно з оновленим планом розвитку бренду до 2028 року в його модельному ряду має бути одразу дев'ять різних електромобілів. Про це повідомляє сайт Top Gear.

Значна частина електромобілів буде доступними. Зокрема, на ринок вже виходить електрокросовер KIA EV5, а влітку з'явиться компактніший KIA EV3 вартістю приблизно від $35 000. Він вирізняється рубаним дизайном, як і старші брати. Запас ходу сягне 480 км.

Цього року також дебютує оновлений електромобіль KIA EV6, а на початку 2025 року флагман KIA EV9 отримає потужну модифікацію GT.

Наступним стане седан KIA EV4, в дизайні якого грані поєднуються з купеподібним силуетом. Очікується і недорогий субкомпактний електрокросовер KIA EV2, який конкуруватиме з Peugeot e-2008 чи електричним Ford Puma.

Крім того, анонсовані комерційні електромобілі KIA PV5 та PV7. Їх пропонуватимуть у різних вантажних та пасажирських модифікаціях.

До 2030 року KIA планує вийти на об'єми виробництва 1,6 млн електрокарів щорічно, причому 250 000 з них будуть комерційними моделями. А з 2035 року європейська лінійка бренду стане повністю електричною.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація