Класичний Jaguar E-Type перетворили на електромобіль

Класичний Jaguar E-Type перетворили на електромобіль

24 травня 2023
0

Компанія ECD Automotive Design із Флориди, яка спеціалізується на реставрації класичних автомобілів Land Rover, розпочала розвиток нового напряму своєї діяльності. Йдеться про електрифікацію спорткарів Jaguar E-Type, які випускалися у 1961-1974 роках.

Зі слів співзасновника ECD Скотта Воллеса, обмірковувати цей проєкт фахівці компанії почали ще кілька років тому. Реалізувати його вирішили після переїзду на новий завод площею близько 9300 кв. метрів. Три складальні лінії підприємства здатні випускати 100 автомобілів на рік.

Електричний Jaguar E-Type стане першим спорткаром у лінійці тюнера. Як зазначається, клієнтам електромобіль запропонують в оригінальному кузові купе та кабріолет. Стартовий цінник - 289 995 доларів.

Обидві «дводверки» оснащені модернізованою підвіскою та гальмами. Силових установок дві на вибір: двигун LT1 потужністю 450 кінських сил та силова установка Tesla аналогічної потужності. В останньому випадку акумулятори Tesla перепакували, щоб вони помістилися в корпусі класичного спорткара.

Як зауважив Воллес, місця під капотом у Jaguar E-Type достатньо всього необхідного електричного обладнання. Крім того, не варто забувати про паливний бак, який «батарейному» спорткару не потрібен.

Також електричним купе та кабріолету обіцяно повністю перешитий салон, але чекати сучасних функцій комфорту не варто. ECD хоче, щоб британські спорткари залишилися максимально автентичними. Це стосується як зовнішності, так і характеру Jaguar E-Type.

Джерело: Autogeek
Фото: InsideEVs

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація