Китай дозволив 9 автовиробникам тестувати автопілот

Китай дозволив 9 автовиробникам тестувати автопілот

07 червня 2024
0

Китай дав дозвіл дев'яти компаніям на початок тестування систем автономного водіння третього рівня на дорогах загального користування. Цей крок стався приблизно через вісім місяців після того, як країна опублікувала вказівки щодо загальнонаціональної схеми випробувань та почала приймати заявки від компаній, які бажають протестувати свої технології для самостійного керування.

Міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю підтвердило, що схвалення було надано Nio, BYD, Changan Auto, GAC, SAIC, BAIC BluePark, China FAW Group, SAIC Hongyan і Yutong Bus. Цим компаніям буде дозволено тестувати автономні транспортні засоби на закритих дорогах, а водіям буде дозволено відривати руки від керма.

Контролювати програму випробувань будуть Міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю, Міністерство транспорту, Міністерство житлово-комунального господарства та розвитку міст і сільської місцевості, а також Міністерство громадської безпеки.

Нове законодавство також відкриває двері для Tesla, щоб почати пропонувати свої напівавтономні системи водіння в країні. У травні Ілон Маск припустив, що виробник автомобілів може запустити в Китаї парк роботизованих таксі з технологією Full Self-Driving. Повідомляється, що китайські урядовці відкрито сприйняли цю ідею. Однак перед тим, як це станеться, Tesla знадобиться дозвіл на збір і передачу даних, необхідних для її автономних систем.

Джерело: Autogeek
Фото: Carscoops

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація