McLaren готує плагін-гібридний кросовер

McLaren готує плагін-гібридний кросовер

07 червня 2024
0

McLaren планує розширити свою модельну лінійку, зосереджуючись на суперкарах і гіперкарах, а також випустити швидкісний кросовер, який буде конкурувати з Ferrari Purosangue.

Майкл Лейтерс, генеральний директор McLaren, визначає цей новий автомобіль як «спільну продуктивність», описуючи його як транспортний засіб з більш ніж двома дверима та/або більш ніж двома сидіннями. Це дозволяє McLaren не використовувати терміни «кросовер» або «позашляховик».

Лейтерс розкрив, що для цього кросовера McLaren планує використовувати платформу від стороннього підрядника, а також гібридну силову установку, яка підключається до мережі. Він також зазначив, що використовуватиметься наявний двигун внутрішнього згоряння від McLaren.

Щодо можливих партнерств, Лейтерс не коментував специфічні угоди, але спекуляції вказують на можливі переговори з BMW, яка пропонує плагін-гібридний кросовер XM.

Цільовими конкурентами для цього нового автомобіля в McLaren є Ferrari Purosangue і Rolls-Royce Cullinan. Однак він не планує конкурувати з Lamborghini Urus, Aston Martin DBX707 і Bentley Bentayga, фокусуючись на високих технічних характеристиках і спортивних особливостях.

Джерело: Autogeek

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація