Mitsubishi та Nissan будуть спільно створювати нові електромобілі

Mitsubishi та Nissan будуть спільно створювати нові електромобілі

10 травня 2024
0

Південно-Східна Азія довгий час була найприбутковішим регіоном для Mitsubishi, але високі відсоткові ставки та підвищення курсу тайського бата завдали шкоди місцевому бізнесу. Для порівняння, у США, навпаки, бізнес японського автовиробника в останні місяці набирає обертів.

Мабуть, найважливішою новою моделлю Mitsubishi стане електромобіль, який вона отримає від Nissan. Виконавчий директор Mitsubishi Такао Като сказав, що цей проект все ще знаходиться у розробці, тому він не зміг надати більше деталей про новий електромобіль.

Другим новим спільним продуктом, як повідомляє Autonews, стане новий однотонний пікап, розроблений в партнерстві з Nissan. Відомо, що він буде вироблятись в Мексиці.

Виробництво в Північній Америці дозволить йому уникнути 25% мита на пікапи, імпортовані до США, і додасть у модельну лінійку Mitsubishi переконливого конкурента Ford Ranger. Неясно, чи буде нова модель схожа на пікап L200.

Раніше Nissan і Honda оголосили про підписання меморандуму про взаєморозуміння щодо вивчення можливості спільного використання та закупівлі важливих компонентів електромобілів. Като каже, що Nissan або Honda не зверталися до Mitsubishi щодо співпраці в цьому проекті, але сказав, що бренд відкритий для такого партнерства.

«Одне можна сказати напевно, що автовиробнику нашого розміру буде надзвичайно важко вижити самостійно. Я вважаю, що пошук співпраці з партнерами є найкращою стратегією», - додав він.

Джерело: Autogeek
Фото: Carscoops

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація