Найзнаменитішу автомобільну телепередачу Top Gear зняли з ефіру

Найзнаменитішу автомобільну телепередачу Top Gear зняли з ефіру

23 листопада 2023
0

Культове шоу Top Gear не з'явиться в ефірі найближчим часом. Корпорація ВВС відмовилася від зйомок найвідомішої у світі телепередачі про автомобілі. Про це повідомляється на Top Gear.

«Ми домовилися з BBC Content, що, з огляду на виняткові обставини, в доступному для огляду майбутньому ми призупинимо виробництво шоу Top Gear», - йдеться в заяві BBC.

Новий сезон Top Gear не з'явиться. Водночас журнал і сайт Top Gear закриті не будуть і продовжать свою роботу в звичайному режимі.

Тими самими «винятковими обставинами» є травма одного з ведучих Top Gear Ендрю «Фредді» Флінтоффа, отримана під час зйомок передачі в грудні 2022 року на автодромі в графстві Суррей.

Флінтофф перекинувся в авто, зламав ребра і травмував обличчя. ВВС довелося виплатити ведучому компенсацію в розмірі 9 мільйонів фунтів стерлінгів ($10,5 млн).

Автомобільне телешоу Top Gear виходило на ВВС з 1977 року. Спочатку його позиціонували як серйозну передачу про авто, але з 2001 року вона змінила формат і стала більш розважальною.

Саме у 2000-ті роки шоу Top Gear домоглося найвищих рейтингів у своїй історії і стало найпопулярнішою автомобільною передачею у світі. Успіх пов'язують із тріо ведучих - Джеремі Кларксоном, Річардом Гаммондом і Джеймсом Меєм.

Утім, навіть після того, як вони пішли після конфлікту Кларксона з продюсером у 2015 році, передача залишалася доволі рейтинговою, навіть незважаючи на часту зміну ведучих. Останні епізоди 2022 року дивилися в середньому по 4,5 млн глядачів.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація