Українці традиційно надають перевагу моделям підвищеної прохідності, а от попит на електромобілі з початку 2026 року почав падати.
За січень 2026 року в Україні поставили на облік 5,1 тис. нових легкових автомобілів і переважна більшість із них були кросоверами. Про це свідчить статистика асоціації «Укравтопром».
У десятці моделей-лідерів українського авторинку за січень 2026 року - 9 кросоверів та позашляховиків. Єдиним винятком є Skoda Octavia.
Електрокари залишаються в ТОП-10, проте поступово втрачають позиції після скасування пільгового розмитнення і блекаутів. Найпопулярніший електромобіль BYD Leopard 3 знайшов лише 169 покупців.
Найпопулярніше авто в Україні - як і раніше, кросовер Renault Duster. Другу позицію повернула собі Toyota RAV4, а третім став позашляховик Toyota Land Cruiser Prado.
Найпопулярніші авто в Україні за січень 2026 року:
- Renault Duster - 409 проданих авто.
- Toyota RAV4 - 334 од.
- Toyota Land Cruiser Prado - 218.
- Hyundai Tucson - 200.
- BYD Leopard 3 - 169.
- Mazda CX-5 - 139.
- Skoda Kodiaq - 138.
- BYD Sea Lion 06 - 110.
- Volkswagen ID.Unyx - 96.
- Skoda Octavia - 84.