Несправні роботаксі заблокували вулиці Сан-Франциско

Несправні роботаксі заблокували вулиці Сан-Франциско

01 липня 2022
0

Увечері 30 червня декілька безпілотних таксі на деякий час заблокували рух у Сан-Франциско через раптову зупинку, пише TechCrunch. Деталі пригоди були опубліковані на Reddit.

Компанія Cruise, що працює за підтримки General Motors і Honda, тестує свою технологію в Сан-Франциско з лютого, але лише минулого тижня запустила комерційну службу роботаксі. Автомобілі працюють з певними обмеженнями - вночі вони їздять лише обраними вулицями, а швидкість не перевищує 48 км/год.

На фото пригоди видно щонайменше п'ять роботаксі, що зупинилися на вулиці. За словами автора фото, подія сталася близько опівночі. Працівники Cruise з’явилися на місце події «за двадцять хвилин», але їм знадобилося багато часу, щоб прибрати машини.

Представник Cruise визнав інцидент у заяві, наданій TechCrunch, але не надав подробиць про те, чому це сталося, і чи може проблема виникнути знову в майбутньому.

Це не перша пригода, пов'язана з безпілотними технологіями Cruise. На початку цього року офіцер поліції намагався зупинити роботаксі, ймовірно, через те, що вночі у машині були вимкнені фари. Пізніше у компанії заявили, що інцидент стався через людський фактор.

Джерело: LB.UA

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація