Nissan відмовляється від моделі Maxima

Nissan відмовляється від моделі Maxima

05 серпня 2022
0

Nissan Maxima знімуть із виробництва в середині 2023 року. Флагманський седан японської марки не отримає наступника. Про це повідомила пресслужба Nissan сайту Motor1.

Nissan Maxima став жертвою низького попиту та реорганізації модельного ряду. Продажі моделі Е-класу падали рік у рік: якщо на початку 2000-х щорічно продавали понад 100 тисяч Maxima, то в 2021 році реалізували лише 16 386 авто. А за перше півріччя 2022 року модель знайшла лише 3 753 покупці.

Великі сімейні седани поступово втрачають популярність, адже їхні покупці все частіше зупиняють вибір на кросоверах. Раніше про відмову від аналогічних моделей заявили Volkswagen, а також Hyundai та KIA.

Крім того, Nissan зараз активно вкладається в електрифікацію. Згідно зі стратегією марки до 2030 року 40% випущених авто будуть електрокарами. Відповідно, автовиробник поступово відмовлятиметься від нерентабельних бензинових моделей. Maxima вже давно перестали продавати в Японії та Європі і він залишився лише на американському та китайському ринках.

Nissan Maxima вперше представили у 1980 році і за чотири десятиліття побачили світ вісім поколінь моделі. Якийсь час вона продавалася і в Україні.

Нинішня генерація седана з'явилася у 2015 році. Nissan Maxima зараз доступний лише з 3,5-літровим бензиновим V6 на 300 к.с. та безступінчастим варіатором.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація