Новий PEUGEOT 308 вийшов у фінал премії AUTOBEST 2023!

Новий PEUGEOT 308 вийшов у фінал премії AUTOBEST 2023!

02 грудня 2022
0
Інформація розміщена на правах реклами:

Новий PEUGEOT 308 пройшов у фінал престижної нагороди AUTOBEST 2023. Незалежне журі з 31 країни обрало 6 автомобілів-претендентів, які поборються за престижний титул «Краща автомобільна покупка Європи 2023 року».

Новий PEUGEOT 308 став одним із шести фіналістів, які поборються за престижну премію і які прошли ретельні випробування незалежними автомобільними журналістами із 31 країни. А уже всередині грудня журі премії визначить переможця в абсолюті, автомобіль, який гідний називатися «Кращою автомобільною покупкою Європи 2023». І ми віримо, що саме інноваційни та технологічний PEUGEOT 308 гідний цього звання.

Хоча Новий PEUGEOT 308 дебютував тільки наприкінці 2021 року, але уже міцно закріпився в трійці лідерів по продажам автомобілів С-класу у Європі. Він уже виграв численні нагороди, у тому числі «Німецький автомобіль року 2022», «Жіночий автомобіль року 2022», «Red Dot Award 2022» і «Argus Trophy 2022».

Завдяки своїй сильній естетичній індивідуальності, як у седані, так і універсалі SW, Новий PEUGEOT 308 виділяється на надконкурентному ринку. Зі своїм яскравим та емоційним дизайном Новий PEUGEOT 308 повністю відповідає ДНК Бренду PEUGEOT. Він пропонує граціозний та унікальний дизайн, досконалість інженерії, зосереджену на ефективності та розумній електрифікації, а також емоції, які надають передові технології.

Щоб відповідати дуже високим стандартам клієнтів С-класу, Новий PEUGEOT 308 пропонує вагомі аргументи на свою користь: зокрема, його технологічний розвиток та висока ефективність, що забезпечує зниження споживання та обмеження викидів CO2. Діапазон двигунів особливо широкий і охоплює весь спектр технологій: бензинові, дизельні та plug-in гібридні двигуни. Ці силові агрегати були доступні з моменту запуску, а 100% електричний двигун буде доступний з 2023 року.

Новий PEUGEOT 308 пропонує захоплюючий і оригінальний дизайн, новий стиль оформлення екстер'єру та інтер'єру, широкий вибір моторів на будь-який смак, численні системи для допомоги водієві і комфорту пасажирів. Всі ці переваги обов'язково зроблять PEUGEOT 308 новим бестселером Бренду вже в найближчому майбутньому і дозволять отримати титул «Краща автомобільна покупка Європи 2023 року».

Дилерська мережа Peugeot Дилерська мережа Peugeot

Бренд Peugeot представлений в Україні з 1992 року. З 2010 року продажем автомобілів та наданням сервісних послуг ексклюзивно займається офіційне представництво французької компанії.

перейти на сторінку компанії
Джерело: PEUGEOT

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація