Верховна Рада повернула акцизи на пальне

Верховна Рада повернула акцизи на пальне

21 вересня 2022
0

Депутати Верховної Ради підтримали в цілому законопроєкт 7668-д про повернення оподаткування пального. Про це у своєму telegram-каналі повідомив народний депутат від «Голосу» заступник голови податкового комітету Ярослав Железняк.

«За» проголосувало 255 народних обранців. У фракціях голосування виглядало так: «Слуга народу» - 195 голосів, «ЄС» - 0, «Батьківщина» - 0, «Платформа за життя та мир» - 14, «За майбутнє» - 12, «Голос» - 1, «Довіра» - 14, «Відновлення України» - 14 і позафракційні - 5.

Згідно з положеннями закону, акцизи на бензин, дизель і біопаливо повертаються обсягом 100€/1000 літрів, на автогаз - 52 €/1000 літрів.

ПДВ для всіх видів пального залишається на рівні 7%.

«Також зроблено пільгу для палива на потреби Міноборони. Для військових акциз буде 0€/1000 літрів. Ця пільга діятиме винятково для Міноборони на період воєнного і надзвичайного стану», - зазначив нардеп.

Він також повідомив, що закон набуває чинності через день після опублікування, тому повернення акцизів треба очікувати в кінці вересня.

«Усі ці пільги (знижені ставки акцизів - ред.) діють до кінця військового стану, але (!!!) не пізніше 01 липня 2023 року», - наголосив Железняк.

Джерело: enkorr

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація