Роберт Дауні-молодший віддасть свої авто безкоштовно випадковим людям

Роберт Дауні-молодший віддасть свої авто безкоштовно випадковим людям

05 серпня 2023
0

Голлівудський актор Роберт Дауні-молодший вирішив віддати свої автомобілі безкоштовно випадковим людям. Він розіграє машини з колекції у лотереї.

Актор давно колекціонує ретро-автомобілі. Але поїздки на таких машинах, на думку зірки, не поєднуються із планами захисту екології. Тому в рамках нового шоу під назвою Downey's Dream Cars старі моделі перетворюють на гібриди та електрокари, повідомляє Autoevolution.

Саме такі машини Роберт Дауні-молодший розіграє у лотереї. Серед них - Chevrolet Corvette Stingray 1965, Buick Riviera 1966, Mercedes 280SE 1969, Volkswagen T1 1972, пікапи Chevrolet K10 1972 та Chevrolet El Camino 1985 року.

Переможців оберуть випадково. Щасливчики отримають автомобілі безкоштовно. Ці екземпляри примітні не лише тим, що є визнаними представниками класики. Але також - власністю відомого актора.

Участь у телешоу також напевно сприятиме зростанню цін на ці машини. Отже, у майбутньому вони перетворяться на бажані колекційні предмети. При перепродажі за кілька років можна буде добре розбагатіти.

Джерело: Обозреватель

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація