Розкрито майбутні новинки бренду Exeed

Розкрито майбутні новинки бренду Exeed

24 липня 2022
0

Преміальний суббренд Chery, компанія Exeed, провела спеціальний захід, на якому анонсувала появу нових продуктів. Марка слідуватиме системі «4-3-2»: у модельну лінійку увійдуть чотири автомобілі з традиційними двигунами внутрішнього згоряння (три з них уже продаються), три гібриди та два електромобілі. Так, гібридну модифікацію отримає знайомий кроссовер VX, а сімейство бензинових машин поповниться моделлю AtlantiX.

В даний час марка Exeed представлена моделями LX, TXL і VX. Незабаром до них приєднається кросовер AtlantiX, який комплектуватиметься дволітровим бензиновим двигуном у зв'язці з восьмидіапазонним автоматом.

Новинці обіцяно просунутий автопілот другого рівня (в самій компанії його позначають як L2.9). Виробництво організують на заводі в китайському Ціндао, а збірка стартує у листопаді.

Що ж до гібридів, то один з них вже представлений - це Exeed LX ET-i. До складу силової установки входять «турбочетвірка» 1.5 TCI потужністю 156 кінських сил, а також тяговий електромотор та генератор, інтегровані в «робот» DHT. Ще один електромотор встановлений на задній осі, а сумарна віддача агрегатів складає 326 кінських сил.

Повноцінних електрокарів буде два, і поки вони відомі під внутрішньозаводськими позначеннями E03 та Е0Y. Очікується, що E03 буде седаном або ліфтбеком, і стане першою моделлю бренду з таким типом кузова. За попередніми даними, він розганятиметься з місця до 100 кілометрів на годину за три секунди, а запас ходу становитиме 700 кілометрів.

Подробиць про Е0Y поки немає, крім того, що він, як і E03, дебютує в 2023 році.

Джерело: Autohome

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація