Skoda показала віртуальний концепт за мотивами спорткара 50-х років

Skoda показала віртуальний концепт за мотивами спорткара 50-х років

22 вересня 2022
0

Чеська компанія Skoda присвятила свій новий концепт гоночної моделі 1100 OHC 1957 року. Віртуальний автомобіль експонуватиметься на спеціальній експозиції у Брюсселі на честь головування країни у ЄС.

Про це повідомляє пресслужба виробника. Дизайнери компанії з Млада Болеслава вирішили нагадати про гоночний автомобіль 1100 OHC 1957 року та уявити його сучасну інтерпретацію, але не у фізичному виконанні, а у віртуальному вигляді. За задумом творців Vision GT є легким одномісним гоночним автомобілем на електротязі. Унікальний проєкт поряд із реальним родстером 1100 OHC із колекції музею Skoda презентували в експозиції «Design and Transformation» у Брюсселі.

Як і його знаменитий предок, Vision GT має червоний колір та відкритий кузов родстер, але салон виконаний одномісним з центральним розташуванням пілота. Кокпіт встановлений на рухомих опорах, що дозволяє при проходженні віражів нахилятися у бік повороту, щоб мінімізувати навантаження. Футуристичне карбонове кермо сплюснуть зверху та знизу, а вся оперативна інформація проєктується безпосередньо на скло шолома пілота.

Дизайн Vision GT нагадує автомобілі, що беруть участь у чемпіонаті FIA Formula E. Наявність активних аеродинамічних елементів дозволить підвищити ефективність боліда. Фірмова емблема червоного кольору виготовлена з використанням технології голографії.

Виставка «Design and Transformation», відкрита в Музеї Дизайну в Брюсселі триватиме до 8 січня наступного року, а її окремі експозиції також можна побачити у "Празькому домі" у столиці Бельгії до 2 жовтня 2022 року.

Джерело: Обозреватель

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація