Stellantis розмістить виробництво гібридного Fiat 500 та Jeep Compass в Італії

Stellantis розмістить виробництво гібридного Fiat 500 та Jeep Compass в Італії

28 травня 2024
0

Глава Stellantis Карлос Таварес оголосив про розміщення виробництва гібридного Fiat 500 на заводі компанії у Мірафіорі. Ця заява пролунала після кількох місяців напруги між альянсом, урядом Італії та місцевими профспілками.

Також йому передувала конфіскація в порту Ліворно 134 автомобілів Fiat Topolino, зібраних у Марокко. Причиною арешту став невеликий італійський прапор на дверях. Місцеве законодавство забороняє використання державної символіки Італії на продукції, виготовленої за межами країни. За кілька тижнів до цього Alfa Romeo через суперечку з італійськими урядовцями була змушена перейменувати свій кросовер Milano на Junior.

Майданчик у Мірафіорі вже випускає повністю електричний 500e. Зниження інтересу до електромобілів змусило альянс уповільнити темпи виробництва та навіть відправити співробітників у тривалі відпустки.

Гібридний Fiat 500 може з'явитися вже у першому кварталі 2026 року. Також Stellantis повідомив про розміщення виробництва гібридної версії Jeep Compass на своєму заводі Малфі в Італії. Крім того, альянс збільшить випуск гібриду Fiat Panda у Помільяно. Це дозволить найближчими роками збільшити навантаження заводу в Термолі та заводів з виробництва трансмісій Mirafiori e-DCT. До 2030 року річне виробництво Італії має досягти 1 мільйона одиниць. Альянс уже розпочав наймати додаткову робочу силу.

Джерело: Авто Центр

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація