Stellantis Україна підбиває підсумки операційної діяльності у 2022 році

Stellantis Україна підбиває підсумки операційної діяльності у 2022 році

25 січня 2023
0
Інформація розміщена на правах реклами або надана партнерами:

Звичайно 2022 рік став найбільшим викликом для кожного з нас, для кожної сфери нашого життя, і автомобільний ринок не став винятком, що відзначилося на результатах продажів нових авто. Так, 2022 рік закінчився з падінням у 62% в порівнянні з минулим роком. Але не зважаючи на значне падіння рівня продажів, в українського ринку залишається значний потенціал, що дає поштовх до швидкого відновлення в новому році.

Автомобільний ринок України у 2022 році

Так, за 2022 рік реалізовано 44,3 тис. нових автомобілів – з них 40 тис. легкових та 4,3 тис. комерційних (LCV). Для порівняння, 2021 рік закінчився з позначкою в 116,3 тис. проданих нових автомобілів, що на 62% вище ніж в 2022 році.

Але не зважаючи на невтішні результати року, представництво Stellantis в Україні (Бренди PEUGEOT, CITROЁN, OPEL, DS Automobiles) продовжив активну діяльність протягом року, аби забезпечувати клієнтів бажаними автомобілями. За підсумками 2022 року Stellantis Україна контролює 6,84% автомобільного ринку України – сумарний продаж автомобілів вищевказаних Брендів сягає понад 3 тис. одиниць.

Так, за підсумками року Бренд CITROEN показав гідні результати, що дало йому змогу увійти в ТОП-10 замикаючи список лідерів. Маючи частку ринку 2,87% Бренд реалізував 1274 автомобілів, але що важливо, більше половини із загальних продажів Бренду припадає саме на комерційні автомобілі. Саме це дало змогу посісти другу позицію за результатами продажів LCV-автомобілів. Частка CITROEN становить 18,11% з 776 реалізованими автомобілями. А також, моделі CITROEN показують відмінні результати – Berlingo та Jumper стають безумовними лідерами у своїх сегментах займаючи частки 45,78% та 32,11% відповідно.

Втішні результати показав Бренд DS Automobiles, адже йому вдалося не тільки втримати свої позиції, а й наростити частку ринку, яка тепер становить 0,14%. Це вкотре доводить, що преміальний французький Бренд є швидкозростаючим та перспективним, і його грандіозні перемоги тільки попереду. Наразі ми маємо результат в 62 проданих автомобіля та плани по збільшенню продажів на 2023 рік завдяки новим локомотивам продажів.

Також варто звернути увагу на німецький Бренд OPEL, який у 2022 році показав результат в 453 проданих автомобілів та частку ринку 1,02%. Насамперед, у цьому заслуга вдало сформованого модельного ряду OPEL. Так, новинка OPEL Mokka за підсумками 2022 знайшла 264 покупців, що дало змогу зайняти 4,56% частки найпопулярнішого сегменту B-SUV. Що важливо, OPEL Mokka показав неймовірне зростання продажів на 45,86% у порівнянні з минулорічними результатами – поки ринок втрачає позиції, Mokka приваблює все більше нових шанувальників.

Нарешті, Бренд PEUGEOT підводить межу під підсумками 2022 року – реалізовано 1248 автомобілів, що дало змогу зайняти 11 позицію в загальному рейтингу з часткою ринку 2,81%. Хороші результати продажів показали всі ключові бестселери Бренду: седан PEUGEOT 301 (продано 398 автомобілів), кросовер PEUGEOT 2008 (продано 262 автомобілів), кросовер PEUGEOT 3008 (продано майже 158 автомобілів). Нарешті, варто відзначити і хороші результати універсального вена PEUGEOT Rifter та його вантажної версії Partner – у 2022 році реалізовано 157 автомобілів.

Розвиток дилерської мережі Брендів PEUGEOT, CITROЁN та OPEL

Починаючи з початку року представництво концерну STELLANTIS в Україні відкрило 8 нових дилерських центрів Брендів PEUGEOT, CITROEN та OPEL у різних куточках України. Попри початок повномасштабної війни та щоденну загрозу, ми продовжуємо працювати та розвивати дилерську мережу з вірою в світле та вільне майбутнє. Так, дилерські центри були відкриті в 5 містах України: Київ, Харків, Дніпро, Суми та Чернігів.

А також, важливою частиною роботи в розвитку дилерської мережі є залучення сервісних партнерів, щоб якомога більше розширити територію покриття в Україні. Сервісні партнери мають офіційну сертифікацію від концерну Stellantis та можуть надавати сервісне обслуговування іншим Брендам концерну. До прикладу: якщо салон OPEL пройшов сертифікацію на обслуговування PEUGEOT та CITROEN, то власники цих авто можуть завітати в цей салон та отримати якісне обслуговування без втрати заводської гарантії. І от протягом 2022 року було відкрито ще 5 сервісних партнерів Брендів PEUGEOT, CITROEN та OPEL, що дозволяє розширити географію покриття в Україні.

Але найбільшим досягненням у роботі дилерської мережі є те, що після 11-місячної окупації офіційний дилер Брендів PEUGEOT та CITROEN у місті-герої Херсон відновив свою повноцінну роботу. «Ампір» PEUGEOT CITROEN відчинив свої двері для відвідувачів та почав записувати на сервісне обслуговування. А також автосалон з готовністю підтримує програму по безкоштовному ремонту автомобілів, які належать державній та комунальній власності.

Соціальна відповідальність та допомога державі у 2022 році

З початку березня представництво концерну STELLANTIS, яке представляє бренди PEUGEOT, CITRO?N, OPEL, запустило програму безкоштовного сервісного обслуговування і ремонту автомобілів, що належать державним та комунальним установам нашої країни. За одинадцять місяців дії програми було безкоштовно відремонтовано майже 1500 автомобілів, і на цьому ми не плануємо зупинятися.

Сервісні центри брендів PEUGEOT, CITRO?N, OPEL відкриті в регіонах де не ведуться активні бойові дії для забезпечення справності автомобілів, що належать державним та комунальним установам нашої країни, які працюють задля безпеки громадян. Наразі сервіси забезпечені безперебійним постачанням запасних частин у повному обсязі, а також кваліфікованими співробітниками.

Програма по безкоштовному ремонту автомобілів, які належать до державної та комунальної власності, це перш за все можливість швидко «поставити авто на колеса» та повернути його на службу. Зазвичай держструктурам доводиться бюджетувати витрати на ремонт та обслуговування автопарку, такий процес займає доволі багато часу, якого в поточній ситуації немає. А завдяки програмі від представництва STELLANTIS в Україні, ми оминаємо етапи погодження бюджету та ремонтуємо авто за власний рахунок. Все задля того, аби автомобілі швидше повернулися до виконання своїх завдань.

Найкращий автомобіль року 2022 в Україні

Цьогоріч війна внесла свої корективи у буденне та звичне життя, але як і раніше організатори Всеукраїнської премії «Автомобіль року в Україні» оголосили переможця акції. Так, за результатами голосування крос-хетчбек CITROЁN C4 здобув перемогу в абсолюті та титул «Кращого легкового автомобіля року в Україні 2022». Унікальна новинка підкорила як громадське журі, так і завоювала симпатію і професійного журі. Це дозволило впевнено вирватися вперед, обійшовши 4 сильних претендентів на даний титул і довести всім, що CITROЁN C4 кращий серед кращих. Зазначимо, що це перша перемога Бренду CITROЁN у Всеукраїнській премії «Автомобіль року в Україні».

Це перша визначна перемога для Бренду CITROЁN в Україні, перший титул в абсолюті у Всеукраїнській премії «Автомобіль року». Дана перемога – це перемога Бренду в цілому, доказ того, що CITROЁN обрав вірний напрямок розвитку свого продукту та технологічного зростання. Титул «Кращий легковий автомобіль року в Україні 2022» для CITROЁN С4 – це справжнє визнання Бренду CITROЁN в цілому серед українців. Дякуємо за вашу підтримку!

Радикальний погляд на мобільність бізнесу

У 2022 році Бренд CITROЁN запропонував українському бізнес новий погляд на їх мобільність та вирішення логістичних питань в рамках міста – ми мали змогу познайомитися з унікальним CITROEN Ami Cargo. Як і раніше, бренд CITRЁN розуміє потреби своїх клієнтів та прагне запропонувати найкраще рішення для їхнього комфорту. Зустрічайте CITROЁN Ami Cargo: інноваційне економічне рішення для умов повністю електричної мікро-мобільності в сучасних містах. Новинка CITROЁN Ami Cargo пропонує швидке і зручне перевезення невеликих вантажів, товарів, обладнання на короткі відстані всередині міст, що в точності відповідає новим запитам корпоративних клієнтів.

Протягом всього року представники великого та середнього українського бізнесу мали змогу протестувати новий погляд на мобільність від Бренду CITROEN. Головне питання кожного з них – як даний електротранспорт зможе вирішити питання мого бізнесу. А чи вдалося їм відповісти на дане питання ми дізнаємось наприкінці року судячи по результатам продажів Бренду. А поки у вас є змогу самостійно ознайомитися з детальним оглядом новинки та дізнатися про оригінальний підхід CITROEN в плані екологічної мобільності в рамках великого мегаполісу.

Але головним результатом року стало те. Що ми всі разом вистояли, аби з новими силами та прагнення увійти в новий 2023 рік. І цей рік підготувати багато цікавих новинок від Брендів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL, DS Automobiles, тому підписуйтесь на наші новини, аби бути в курсі всіх звершень та запланованих подій Брендів.

Джерело: Stellantis Україна

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація