Страйк польських перевізників може викликати дефіцит автомобілів в Україні

Страйк польських перевізників може викликати дефіцит автомобілів в Україні

13 листопада 2023
0

Тисячі вантажівок очікують виїзду з Польщі в Україну через блокаду кордону польськими перевізниками на трьох пунктах пропуску - і ситуація буде ускладнюватися через обіцянки польських перевізників провести довгострокову акцію. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко. Для авторинку це означає, що під кінець року виникне дефіцит нових автомобілів, які застрягнуть на кордоні.

Нажаль, це вже почали відчувати автомобільні дилери, які своєчасно не отримали автомобілі. Зараз напрацьовують інші маршрути, але це займе час. І в черговий раз зростає вартість логістики для автомобільних операторів, бо збільшується кілометраж, час роботи водіїв і т.п.

Дефіцит автомобілів може відобразитися на підсумках листопаду та грудня, бо на ринок просто зайде менша кількість автомобілів, ніж потребує Україна. Збитки, які понесуть автомобільні дилери, від цього страйку польських перевізників, будуть рахуватися вже по його завершенні, але вони точно будуть і чималі.

Нажаль, в черговий раз український автобізнес випробовують на міцність. Такі дії дуже впливають на ринки, але ці збитки доведеться нести самим автоімпортерам та дилерам.

Нагадаємо, що ще до страйку, оператори прогнозували, що до кінця року вдасться реалізхувати 65 тис. нових авто.

Джерело: AUTO-Consulting

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація