Італійський автопром збирається знайти альтернативу переходу на випуск електромобілів

Італійський автопром збирається знайти альтернативу переходу на випуск електромобілів

03 червня 2022
0

Саме керівництво концерну Stellantis NV, до складу якого входить і марка Fiat, вже зазначало, що обрані політиками та деякими з конкурентів темпи переходу на електротягу руйнівні для галузі та важко реалізовані на практиці. Тепер представники італійського автопрому окремо висувають аргументи на користь пошуку альтернатив, які дозволяють використовувати ДВЗ без шкоди для довкілля. Водневе та синтетичне біопаливо можуть стати факторами, що продовжують життя таким машинам.

Єврокомісія планує до 2035 року скоротити вуглецеві викиди усієї автомобільної галузі в регіоні до нуля, а деякі країни введуть обмеження на продаж машин із ДВЗ ще раніше. Асоціація виробників ANFIA, як зазначає Reuters, вважає розумним розвивати використання нових типів палива, які будуть задовольняти жорсткішим екологічним вимогам. За словами представників цього лобіюючого органу, італійська автомобільна галузь уже робить величезні інвестиції у використання водневого палива.

За словами представників ANFIA, перехід галузі на використання виключно батарейних електромобілів викликає ризик втрати 73 тисяч робочих місць в Італії, але забезпечить створення лише 6000 вакансій у сфері виробництва електромобілів. Із 2200 виробників комплектуючих, що працюють в Італії, в результаті виживуть лише 450.

Засідання Європарламенту, на якому обговорюватиметься заборона на продаж машин із ДВС до 2035 року, відбудеться цього тижня. Виробники спорткарів теж борються за наявність гібридних альтернатив «чистокровним електромобілям» - Lamborghini вважає за можливе використовувати для заправки таких машин синтетичними видами палива. Toyota також пропонує використовувати модифіковані ДВЗ для роботи на водневому паливі, щоб зберегти існуючу виробничу екосистему в Японії.

Джерело: Ampercar

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація