Toyota готує потужний суперкар на базі концепту GR GT3

Toyota готує потужний суперкар на базі концепту GR GT3

17 червня 2024
0

Концерн Toyota почав розробку нової спортивної моделі. Скоріше за все, її презентують у 2026 році та випустять під брендом Lexus. Про це повідомляє британське видання Autocar.

Новий спорткар стане серійною версією концепткара Toyota GR GT3. Його вирішили випустити як Lexus, адже модель буде недешевою та преміальною. Її конкурентами стануть Aston Martin Vantage, Porsche 911 Mercedes-AMG GT.

Новий Lexus готують до перегонів у класі GT3, а їх правила вимагають випустити серійний аналог гоночної моделі. До того ж, уже прийшов час для заміни купе Lexus RC та LC, і новий суперкар стане їхнім наступником.

Суперкар Lexus бачили в камуфляжі під час тестів. Також раніше в інтернет попали патентні зображення авто. Купе має довгий капот і агресивний обвіс. Гоночна версія моделі отримає величезне антикрило.

За даними Autocar, новий Lexus отримає високооборотний 5,0-літровий V8, який розробляють разом із Yamaha. Двигун розвиватиме приблизно 500-600 сил і зможе працювати не лише на бензині, але й на водні.

Джерело: Фокус
Фото: Autocar

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація