В Італії створили позашляховий електричний мотоцикл

В Італії створили позашляховий електричний мотоцикл

17 квітня 2026
0

Італійський стартап Positive Motorcycles презентував свою першу модель - доступний електробайк Egera, створений для бездоріжжя.

Електричний мотоцикл Egera планують випускати з 2027 року за ціною приблизно від 10 000 євро. Подробиці байка розкрили на сайті виробника.

Egera - електробайк класу ендуро, тобто він підготовлений для поїздок бездоріжжя. У нього високопрофільна гума, високо посаджені крила та посилена передня і задня підвіска від Ohlins із великим робочим ходом та регульованими амортизаторами.

До того ж, італійський мотоцикл отримав міцний корпус із металу та карбону і має захист від вологи класу ІР67. Разом із тим, він доволі легкий - 152 кг. Комплектація включає регенеративне гальмування, ABS, Bluetooth та 4,3-дюймовий цифровий щиток приладів.

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений PSTV motorcycles (@positive_motorcycles)

Електромотор на 42 к.с. і 85 Нм дозволяє розганятися до 100 км/год за 6 с. Максимальна швидкість обмежена на позначці 125 км/год, хоча на випробуваннях електробайк розганяли до 174 км/год.

Електричний мотоцикл Egera отримав батарею ємністю 7,7 кВт-год. Запас ход у становить приблизно 150 км.

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений PSTV motorcycles (@positive_motorcycles)

Джерело: Фокус
Фото: Positive Motorcycles

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація