В Україні презентували нову лінійку електричних гольф-карів LVTONG

10 жовтня 2021
0
Інформація розміщена на правах реклами:

Нещодавно, в квітні 2021 року один зі світових лідерів у виробництві малогабаритних електричних транспортних засобів компанія LVTONG представила на міжнародній виставці в Шанхаї гольфкари зі своєї нової 827-ї серії.

Завдяки продуктивній роботі українського дилера LVTONG, компанії «MiniCar», українці одними з перших в світі змогли випробувати цю новинку.

Стильний дизайн і використання передових технологій не залишать байдужими навіть самого вимогливого споживача. Модель LT-827.4+2

Крім сучасного дизайну нова серія 2021 року відрізняється покращеною ергономікою водія і пасажирів, в гольф-карах встановлено новий інформативний дисплей, додано зносостійку підлогу з алюмінію, LED-оптику, колеса з більш високим профілем, а також використані поліпшені матеріали для даху.

Електрокари LVTONG мають низку переваг:

  • Швидкість пересування - до 35-40 км/ч;
  • Запас ходу - до 100 км;
  • Вантажопідйомність – до 450 кг;
  • Кількість пасажирів - 2-8 чел. (залежно від моделі);
  • Надійний безщітковий AC-мотор та контролер від японського виробника Toyota;
  • Американські тягові акумулятори Trojan (опція);
  • Задні розкладні сидіння для перевезення багажу (опція);
  • Гідравлічна гальмівна система та електромагнітне гальмо стоянки (опція).

Окрім пасажирських електрокарів, в нову лінійку увійшли моделі для перевезення вантажів, обладнані великим відкритим кузовом або ж закритою будкою для перевезення білизни, підносів і т.д.).

Вантажні гольф-кари LVTONG здатні виконувати найважчі логістичні задачі

Окрему увагу розробники приділили моделям зі збільшеним кліренсом - «ліфтовані» моделі 827-й серії демонструють відмінну динаміку як на бездоріжжі, так і на рівному покритті.

Для демонстрації була використана ліфтована модель LT-827.4+2G

На сьогодні гольф-кари нової лінійки LVTONG вже працюють в Україні в готельних комплексах, котеджних містечках, на екскурсійних маршрутах, а також на заводах і елеваторах.

Для довідки: завод LVTONG розташований в провінції Гуандонг, Китай і входить в ТОП-5 світових виробників гольф-карів. На виробничих потужностях компанії виробляються електрокари для відомих світових брендів "ItalCar", "StarEv", "ECar", "IconEV" та ін.

Офіційний представник в Україні:

ТОВ «ТД Агротайм» (MiniCar)
+38 096 026 56 51
www.minicar.com.ua

Джерело: MiniCar

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація