В Україні прогнозують велике падіння цін на вживані авто

В Україні прогнозують велике падіння цін на вживані авто

15 серпня 2022
4

Ринок нових автомобілів в Україні знаходиться в ненайкращому стані і це, можливо, ще триватиме деякий час. Звільнену нішу на авторинку заповнюють угоди з уживаними автомобілями. Водночас ціни на вживані автомобілі будуть поступово знижуватися. Ринок цих машин створить багато робочих місць для українців, які втратили роботу через війну.

Так про найближчу перспективу автомобільного ринку розповів аналітик Центру комутаційних технологій (ЦБТ) Максим Орищак.

Експерти прогнозують, що ціни на авторинку вже не будуть коливатися настільки шалено, як на початку війни. При цьому вартість автомобіля можна поступово знизити на 10-15%.

«Ціни на автомобілі в Україні в середньому не коливаються суттєво, але є тенденція падіння на 10-15%. Причина в тому, що попит на велику техніку не може рости через брак коштів у населення», - прогнозує Орищак.

Після початку війни доходи багатьох українців різко впали. Водночас сімейні бюджети потрібно якимось чином поповнювати. Тому для багатьох людей ввезення вживаних автомобілів з-за кордону та продаж їх тут, в Україні, може стати джерелом доходу. Це може створити цілий ряд додаткових робочих місць на ринку праці.

Ще один ряд додаткових вакансій з'явиться в автомобільних майстернях. Зрештою, вони матимуть більше роботи через продаж вживаних автомобілів: щоб вигідно продати вживаний товар, його потрібно привести в товарний стан.

«Це непогано для автосервісів, тому що там завжди буде багато роботи. Це також хороший бізнес для тих, хто зараз думає, як заробити на війні», - сказав експерт.

Джерело: UAMotors

Обговорення новини

Swat174  

"Після початку війни доходи багатьох українців різко впали. Водночас сімейні бюджети потрібно якимось чином поповнювати. Тому для багатьох людей ввезення вживаних автомобілів з-за кордону та продаж їх тут, в Україні, може стати джерелом доходу" Вы с какой страны или планеты это пишите ? Какой пригон ? Кто будет ездить ? жоны? инвалиды ?

+6-1ВІДПОВІСТИ  
Black_Sun  

Swat174, чув що дівчатам платять 200$ за те що заженуть авто з європи в україну

+3ВІДПОВІСТИ  
АНДРЮХА27  

Swat174, б/у авто упадут в цене 10000%.... предложение превышает спрос (9клас по економике)). Мой колега продал авто на 20% ниже рыночного... 2 месяца не мог найти покупателя, при том что авто в идеале, цену ставил среднюю по рынку... нету клиентов, никто не будет тратится в войну на тачки, без крайней необходимости

+4ВІДПОВІСТИ  
АНДРЮХА27  

у меня знакомый есть, у него брат в европе (до начала войны там был) вот он находит авто в европе, есть уже целые сервисы по перегону авто, цена 200-500Є с документами, в Украине второй брат их успешно реализует, на кармане 15-20% от стоимости авто...

+1ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація