Volvo XC40 і C40 Recharge отримають нові електромобільні назви

Volvo XC40 і C40 Recharge отримають нові електромобільні назви

20 лютого 2024
0

Volvo Cars пропонує оновлення для своїх повністю електричних та гібридних автомобілів, а також спрощує назви моделей для підвищення зрозумілості для клієнтів. Компанія стандартизує назви своїх моделей повністю електричних автомобілів відповідно до стратегії трансформації у виробника екологічно чистого транспорту до 2030 року.

Повністю електричні моделі XC40 Recharge та C40 Recharge тепер будуть називатися EX40 та EC40 відповідно, гармонійно вписуючись у лінійку інших повністю електричних моделей: EX30, EX90 та EM90. Назва XC40 залишається для варіантів моделі із двигунами внутрішнього згоряння.

Це оновлення показує прагнення компанії стати виробником повністю електричних автомобілів. У 2023 році частка її повністю електричних транспортних засобів становила 16% від глобальних обсягів продажу, що на 70% більше у порівнянні з 2022 роком. Моделі EX30, EX90 та EM90 будуть випущені на дороги цього року, збільшивши кількість повністю електричних машин у продуктовому портфоліо до п'яти, з перспективою появи ще кількох нових моделей.

Також оновлення включає видалення брендингу Recharge з назви плагін-гібридів, які тепер позначаються просто суфіксами T6 або T8, що вказують на різні рівні потужності.

Новий стандарт назв моделей ще більше спрощує для існуючих та нових клієнтів розуміння того, які автомобілі повністю електричні, а які гібридні.

Крім того, Volvo додала новий пакет доопрацювань для моделей EX40 та EC40 Twin Motor. Пакет продуктивності, який збільшує потужність на 34 к.с. для швидшого прискорення також включає унікальне налаштування педалі для кращої реакції і унікальний режим «Продуктивність».

Також компанія інвестує у покращення своїх гібридних продуктів. Моделі XC60 і XC90 з м'якою гібридною установкою B5 тепер використовують більш ефективний цикл згоряння, що, як очікується, призведе до зниження викидів CO2 і поліпшення економії палива на 4% для XC60 і на 2% для XC90.

Нарешті, Volvo представляє спеціальну версію Black Edition моделей EX40, EC40 і XC40, наслідуючи успіх запущеної торік Black Edition моделі XC60. Моделі Black Edition отримали колір Onyx Black, блискучі чорні логотипи, 20-дюймові колісні п'ятиспицеві диски в блискучому чорному кольорі і вибір між мікротехом або текстильним салоном у вугільному кольорі.

Джерело: SPEEDME
Фото: MotorAuthority

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація