Бренд CITROEN відкриває нову еру комерційних фургонів - з новими Berlingo, Jumpy, Jumper

Бренд CITROEN відкриває нову еру комерційних фургонів - з новими Berlingo, Jumpy, Jumper

24 жовтня 2023
4
Інформація розміщена на правах реклами або надана партнерами:

Одночасно оновлюючи свої моделі CITROEN Berlingo Van, CITROEN Jumpy, CITROEN Jumper, Бренд демонструє свою силу розвитку та наміри ще більшого зміцнення власних позиції на ринку. Новий асортимент комерційних моделей - широкий і різноманітний, як ніколи раніше - спрямований на задоволення зростаючих потреб водіїв-професіоналів та підтримання їх мобільності. Особливо це актуально на європейському ринку, де важлива пропозиція повністю 100% електричних фургонів - і CITROEN впевнено відповідає на цей запит.

Бренд CITROEN завжди був партнером водіїв-професіоналів та їх робочого життя. Починаючи від фургонів CITROEN 2CV і далі до CITROEN Berlingo Van, починаючи від культового CITROEN Type H і далі до неочікуваного CITROEN My Ami Cargo, Бренд завжди прагнув зробити мобільність доступною для усіх клієнтів - щоб задовольнити їх потреби, допомогти розвивати власний бізнес.

Незалежно від того, чи йдеться про малий бізнес, чи про середню компанію, чи про транснаціональну корпорацію - Бренд CITROEN завжди зможе запропонувати рішення для задоволення потреб клієнта. Наприклад, просто зараз Бренд має найбільш широкий та різноманітний асортимент легких комерційних фургонів на ринку. Завдяки цьому, Бренд пропонує транспортні засоби з корисним вантажним об'ємом від 0,5 куб. м (Ami Cargo) й аж до 17 куб. м (Jumper), а також широкий вибір силових агрегатів: внутрішнього згоряння, електричний, навіть водневий.

Дуже широкий та різноманітний асортимент комерційних моделей ідеально відображає цінності Бренду CITROEN: винятковий комфорт та продумана конструкція, де максимально використовується кожен корисний кубічний сантиметр простору.

Завдяки цьому, Бренд CITROEN встановив тісні та довірливі відносини зі своїми корпоративними клієнтами. Сьогодні саме Бренд CITROEN є одним з найголовніших «гравців» у сегменті легких комерційних фургонів - за підсумками 2022 року, Бренд займає долю 8,3% на загальноєвропейському ринку комерційних фургонів. На моделі CITROEN Ami Cargo, CITROEN Berlingo Van, CITROEN Jumpy та CITROEN Jumper припадає 30% від загального обсягу продажів Бренду.

В Україні Бренд CITROEN також є одним із лідерів ринку комерційних фургонів. Саме тому, презентуючи абсолютно нову LCV-лінійку, CITROEN зміцнює свої позиції, пропонуючи виключно витривалі та надійні фургони. Звісно, для ринку України також згодом будуть запропоновані версії з ДВЗ, аби максимально покрити потреби клієнтів та відповідати запитам бізнесу. Слідкуйте за новинами Бренду CITROЁN, аби першими дізнаватися про всі оновлення.

Новий CITROEN BERLINGO VAN

Новий CITROEN Berlingo Van - справжній еталон в сегменті компактних фургонів - серед перших отримує новий логотип Бренду. Комфорт водіння було додаткового покращено за рахунок кількох фірмових інновацій, а запас ходу електромобіля CITROEN e-Berlingo Van вдалось збільшити на 20% - до 330 км (комбінований цикл WLTP).

Починаючи з фургона CITROEN 2CV, Бренд завжди був головним гравцем на великому та конкурентному ринку компактних фургонів. Три поспіль покоління CITROEN Berlingo Van чудово еволюціонували та розвивались, щоб завжди відповідати запитам і потребам водіїв-професіоналів. І ось тепер Новий CITROEN Berlingo Van встановлює нові стандарти свого класу.

Оновлений дизайн екстер'єру та інтер'єру

Новий CITROEN Berlingo Van готовий запропонувати новий дизайн Бренду - з більш вертикальною передньою частиною, яка була повністю переоформлена: починаючи з решітки радіатора, продовжуючи формою бампера, завершуючи дизайном фар. Результатом змін є вражаючий зовнішній вигляд CITROEN Berlingo Van, який демонструє його смілий характер, підкреслює динамічність та міцність. При погляді збоку також помітні нові колеса. Крім того, фургон отримав колір кузова - насичений синій Kiama.

Пасажирський салон також суттєво оновлено: тепер він має нову та більш ергономічну передню панель, використані кращі та більш якісні оздоблювальні матеріали. Крім того, встановлено новий сенсорний 10-дюймовий дисплей HD-формату. Кермо також нове - на ньому передбачені кнопки керування круїз-контролем та аудіо-системи. У електричній версії фургону додано спеціальні пелюстки під кермом, які дозволяють керувати інтенсивністю рекуперації енергії під час сповільнення.

Нові сидіння CITROEN Advanced Comfort

Незалежно від того, чи йдеться про легковий автомобіль, чи про комерційний фургон, відчуття гарного комфорту є пріоритетом для Бренду CITROEN. Саме тому Новий CITROEN Berlingo Van відтепер отримав нові сидіння CITROEN Advanced Comfort, що оцінять абсолютно всі водії-професіонали, яким потрібно щодня проводити багато годин за кермом свого автомобіля. Справжній ексклюзив від Бренду, сидіння CITROEN Advanced Comfort у новому CITROEN Berlingo Van мають продуманий профіль, спеціальні валики бокової підтримки, оздоблені високоякісною приємною тканиною.

Новий «цифровий» салон, що спрощує щоденне життя водія та пасажирів

Комфорт для людини, комфорт використання різноманітних функцій - саме це є ключем до досягнення оптимальної продуктивності роботи водія-професіонала. Новий CITROEN Berlingo Van пропонує новітні технології, які полегшують повсякденне життя. Наприклад:

 • Автомобіль у базовій комплектації отримає систему My Citroen Play для підключення смартфона (вбудована док-станція для смартфона): це доступне та геніальне рішення, що цілком відповідає вимогам часу. Водії можуть підключити свій смартфон до автомобіля та слухати музику або здійснювати дзвінки через аудіо-систему автомобіля, а також знаходити потрібну адресу за допомогою навігаційної програми свого смартфона. Щоб підвищити безпеку водія, системою можна керувати з керма або за допомогою технології розпізнавання голосу на смартфоні. Це повноцінне та зручне автомобільне «розширення» смартфона для водіїв.
 • Автомобіль у вищій комплектації може запропонувати нову систему My Citroen Play в поєднанні з великим 10-дюймовим дисплеєм. Ця мультимедійна система може використовуватися для прослуховування радіо та музики, включає функцію бездротового підключення смартфонів, підтримує технології Apple CarPlay та Android Auto, а також пропонує ергономічний дизайн та зручне керування. Крім того, дисплей може демонструвати зображення з камери заднього огляду при включення передачі заднього ходу.
 • Нарешті, для автомобіля також пропонується нова система My Citroen Drive Plus, що має 10-дюймовий дисплей HD-формату. Ця мультимедійна система вирізняється наявністю онлайн-навігації та 3D-мапами. Керування системою максимально просте та інтуїтивно зрозуміле, адже виконано за логікою віджетів смартфонів - їх можна використовувати для керування та доступу до різноманітних медіа-функцій. Крім того, HD-дисплей може демонструвати зображення з камери заднього огляду при включення передачі заднього ходу.
 • Також передбачено зручний бездротовий зарядний пристрій: він розташований на центральній консолі та входить до пакету оснащення Techno (цей пакет також включає безключовий доступ, запуск двигуна кнопкою, автоматичний клімат-контроль). Крім того, автомобіль оснащено двома USB-портами для підключення та зарядки будь-яких сумісних пристроїв.

Нові системи допомоги водію

Зменшення навантаження на водія - це теж шлях до підвищення загального комфорту. Саме тому Новий CITROEN Berlingo Van відтепер буде оснащений низкою нових систем допомоги водію. Наприклад:

 • Покращена версія камер навколишнього огляду Dynamic Surround Vision, де зображення виводиться на центральне дзеркало в салоні автомобіля. Оскільки часто важко отримати точне уявлення про навколишнє середовище під час керування суцільнометалевим фургоном з «глухими» стінками, Новий CITROEN Berlingo Van був оснащений одразу двома допоміжними камерами: одна над задніми дверцятами та друга під зовнішнім дзеркалом заднього огляду з боку пасажира. Зображення з камер виводиться безпосередньо на широке цифрове центральне дзеркало заднього огляду та надає водію постійний огляд і розуміння того, що відбувається навколо автомобіля - позаду та збоку. Чудова оглядовість, навіть незважаючи на те, що це суцільнометалевий фургон з «глухими» стінками. Під час паркування, такі візуальні підказки та зображення дозволять компенсувати «сліпі зони», що виникають.
 • Покращена система допомоги при паркуванні: Новий CITROEN Berlingo Van готовий запропонувати до 12 датчиків, що підкажуть наявність перешкод навколо автомобіля. Датчики паркування пропорційно розподілені між передньою та задньою частинами автомобіля.
 • Комплексна система допомоги водію під час руху на трасі Highway Driver Assist: це технологія, яка полегшує щоденне життя в умовах багатокілометрових подорожей - адже система вдало поєднує адаптивний круїз-контроль (з можливістю зупинки/початку руху) та функцію підтримки рядності й центрування у смузі руху. Ця новітня комплексна система доповнює низку інших технологій, що пропонуються для Нового CITROEN Berlingo Van та слугують для досягнення більшого комфорту і безпеки руху: попередження про втому водія, зчитування дорожніх знаків, допомога в утриманні смуги руху, автоматичне екстрене гальмування з виявленням пішоходів та велосипедистів, обмежувач швидкості тощо.

Широка лінійка двигунів внутрішнього згорання, підвищення ефективності електричної версії e-Berlingo

Щоб задовольнити запити всіх водіїв-професіоналів, Бренд CITROEN пропонує широкий вибір двигунів для Нового CITROEN Berlingo Van. Гама двигунів внутрішнього згоряння включає в себе: бензиновий двигун PureTech потужністю 110 к.с., дизельні двигуни BlueHDi потужністю 100 к.с. або 130 к.с.

Також доступний повністю 100% електричний фургон CITROEN e-Berlingo Van, який оснащено електромотором потужністю 100 кВт (136 к.с.) та з максимальний крутний момент 270 Нм. Електричний фургон пропонується з новою акумуляторною батареєю на 50 кВт*год.

Завдяки ретельній роботі над підвищенням ефективності, запас ходу Нового CITROEN e-Berlingo Van тепер є еталоном у сегменті: електромобіль може подолати до 330 км (комбінований цикл WLTP) - тобто на 20% більше, ніж у попередника. Споживання електроенергії можна додатково оптимізувати завдяки системі рекуперації, інтенсивність спрацювання якої обирається за допомогою пелюстків під кермом: всього доступно три рівні.

Передбачено три режими водіння, які обираються в залежності від поточних умови використання електромобіля. Режим ECO - дозволяє досягти максимального запасу ходу. Режим POWЕR - дозволяє отримати максимальну потужність. Режим NORMAL - дозволяє оптимально поєднати економічність та потужність.

Електромобіль CITROEN e-Berlingo Van може бути оснащений додатковим тепловим насосом, що дозволяє зберегти тепло в салоні взимку, не споживаючи заряд акумулятора - тим самим, допомагаючи збільшити максимальний діапазон автономного пробігу та запасу ходу.

Новий електричний фургон CITROEN e-Berlingo Van оснащується бортовим зарядним пристроєм потужністю 7,4 кВт та навіть більше - адже у якості опції пропонується трифазний зарядний пристрій на 11 кВт.

Використовуючи пристрій Wallbox потужністю 7,4 кВт, акумулятор Нового CITROEN e-Berlingo Van можна повністю зарядити за 7,5 годин. Цей термін можна скоротити навіть до 5 годин - за умови використання пристрою Wallbox потужністю 11 кВт та наявності вбудованого опційного зарядного пристрою. Нарешті, електромобіль CITROEN e-Berlingo Van також можна заряджати на публічних зарядних станціях потужністю до 100 кВт: у цьому випадку для поповнення заряду акумулятора в межах 20-80% знадобиться лише 30 хвилин.

Максимально вільний вибір типу кузова та салону

Новий CITROEN Berlingo Van зберігає чудову модульність конструкції та можливості трансформації. Він пропонує вражаючий корисний вантажний об'єм, завдяки чому наслідує успіх власних практичних попередників. Новий CITROEN Berlingo Van доступний у двох варіантах довжину кузова (кузов M 4,40 м або кузов XL 4,75 м) та з 2-місним або 3-місним салоном. Фургон готовий запропонувати загальний корисний об’єм до 4,40 куб. м та корисне навантаження до 1 тонни (до 780 кг для електричної версії). Крім того, фургон CITROEN Berlingo Van все-також вражає трансформацією салону: наприклад, спинку центрального сидіння можна скласти і перетворити його на письмовий стіл, а бокове сидіння можна підняти для перевезення вантажів-довгомірів.

Новий CITROEN JUMPY

Автомобіль CITROEN Jumpy - це справжній еталон комерційних фургонів середнього розміру: усе завдяки універсальності використання, оптимальним розмірам, неперевершеному комфорту, переліку функцій безпеки, широкій лінійці двигунів. І тепер Новий CITROEN Jumpy став ще кращим, він готовий запропонувати ще більш ефективні дизельні двигуни BlueHDi, а також електричну версію e-Jumpy або навіть водневий силовий агрегат.

Новий CITROEN Jumpy - це фургон, який вміє робити буквально все! Просторий та місткий, Новий CITROEN Jumpy готовий запропонувати корисний вантажний об’єм до 6,6 куб. м. Водночас фургон є дуже зручним для великого міста завдяки своїм оптимальним розмірам та гарним можливостям маневрування - наприклад, радіус розвороту складає 12,4 м, а висота кузова 1,90 м відкриває доступ на підземні паркінги. Заміські шляхи теж під силу завдяки потужним двигунам. Нарешті, новий зовнішній вигляд робить його ще більш привабливим, а оновлення салону робить його ще більш зручним.

Зміни зовнішності: більш елегантний та сучасний

Новий CITROEN Jumpy відтепер має нову передню частину з оптимізованим бампером для покращеного дизайну та аеродинаміки, новими світлодіодними фарами та повністю новою решіткою радіатора. Остання слугує привабливою основою для розміщення нового логотипу Бренду. При погляді збоку увагу привертають колеса нового кольору, а загальний оновлений образ автомобіля завершує новий колір кузова: сучасний технологічно-сірий Titanium Grey.

Елегантна передня панель салону також була змінена: новий дизайн та декоративні вставки, більше практичності та продуманих рішень. Так, розмір вже існуючих поличок та відсіків для речей було збільшено, додано нові кишені та ніші - наприклад, у верхній частині панелі. Підсклянники нової форми віднині можуть використовуватись для зручного встановлення смартфонів, а верхня ніша тепер може вмістити планшет. Таким чином можна стверджувати, що Новий CITROEN Jumpy - це продовження офісу, тільки вже на колесах. Нарешті, також оновилось і кермо: новий дизайн, функція підігріву, різноманітні елементи керування (активація систем допомоги водіння, керування телефоном, перемикання радіо тощо).

Ефективність завдяки можливостям «завжди бути на зв'язку»

Новий CITROEN Jumpy готовий запропонувати одразу декілька технологій, що дозволяють бути завжди на зв'язку зі світом та, відповідно, покращити ефективність роботи. Наприклад:

 • Новий CITROEN Jumpy оснащений повністю цифровою 10-дюймовою панеллю приладів. У стандартній комплектації автомобіль має чорно-білий високо-контрастний цифровий кластер-дисплей. Опційно пропонується кольоровий 10-дюймовий дисплей HD-формату, на якому водій може за бажанням налаштувати спосіб відображення необхідної та бажаної інформації.
 • Новий CITROEN Jumpy готовий запропонувати кілька варіантів сучасних мультимедійних систем. Так, вже у стандартній комплектації автомобіль оснащений центральним сенсорним 5-дюймовим екраном, який дозволяє керувати функціями аудіо-системи та телефону. У залежності від версії та оснащення автомобіля, також доступна мультимедійна система My Citroen Play з новітнім 10-дюймовим сенсорним HD-дисплеєм, що розташований у центрі передньої панелі салону. Цей сенсорний дисплей пропонує ергономіку смартфонів та забезпечує легкість використання різноманітних функцій: керування музикою або телефон, налаштування додаткових функцій автомобіля тощо. Максимальним варіантом є система My Citroen Drive Plus (доступна у якості опції), яка пропонує 3D-мапи та онлайн-навігацію з контролем трафіку в реальному часі - ідеальне рішення для водіїв-професіоналів.
 • Мультимедійні системи з центральним 10-дюймовий сенсорним дисплеєм мають функцію бездротового підключення Apple CarPlay і Android Auto.
 • Також передбачено зручний бездротовий зарядний пристрій: він розташований на центральній консолі та входить до пакету оснащення Comfort (цей пакет також включає безключовий доступ, запуск двигуна кнопкою, автоматичний клімат-контроль).

Ще легше керувати автомобілем - дякуючи новим технологіям

Керувати Новим CITROEN Jumpy відтепер стане ще легше та простіше, причому як у місті, так і на трасі. Все завдяки використанню новітніх технологій, систем, функцій. Наприклад:

 • Система навколишнього огляду Dynamic Surround Vision дає можливість побачити те, що майже неможливо побачити! Оскільки часто важко отримати точне уявлення про навколишнє середовище під час керування суцільнометалевим фургоном з «глухими» стінками, Новий CITROEN Jumpy був оснащений одразу двома допоміжними камерами: одна над задніми дверцятами та друга під зовнішнім дзеркалом заднього огляду з боку пасажира. Зображення з камер виводиться безпосередньо на широке цифрове центральне дзеркало заднього огляду та надає водію постійний огляд і розуміння того, що відбувається навколо автомобіля - позаду та збоку. Додатково центральний екран на панелі приладів може демонструвати зображення з камери заднього огляду Top Rear Vision, що має максимально широкий (до 180°) кут огляду.
 • Комплексна система допомоги водію під час руху на трасі Highway Driver Assist: це технологія, яка полегшує щоденне життя в умовах багатокілометрових подорожей - адже система вдало поєднує адаптивний круїз-контроль (з можливістю зупинки/початку руху) та функцію підтримки рядності й центрування у смузі руху. Ця новітня комплексна система доповнює низку інших технологій, що пропонуються для Нового CITROEN Jumpy та слугують для досягнення більшого комфорту і безпеки руху: попередження про втому водія, зчитування дорожніх знаків, допомога у дотриманні смуги руху, автоматичне екстрене гальмування з виявленням пішоходів та велосипедистів, обмежувач швидкості тощо.
 • Підсилювач керма тепер виконано повністю електричним (замість електрогідравлічного раніше), що дозволило зменшити необхідні зусилля на повороти та покращити маневреність фургону - це дуже важливо у місті.


Максимально широка лінійка двигунів

Традиційний турбодизель, повністю 100% електричний привод, або навіть водневий силовий агрегат - Новий CITROEN Jumpy може бути оснащений будь яким двигуном, який буде повністю відповідати запитам певної категорії водіїв-професіоналів.

Перевірені часом дизельні двигуни серії BlueHDi дуже потужні та економічні. Вони доступні в широкому діапазоні різноманітних версій: потужністю 120 к.с. або 145 к.с. - у поєднанні з 6-ступеневою механічною коробкою перемикання передач; варіант потужністю 180 к.с. - у поєднанні з 8-ступеневою автоматичною коробкою перемикання передач; також 8-ступенева АКПП опційно доступна для двигуна BlueHDi 145.

Водневий силовий агрегат з енергетичним елементом забезпечує поєднання двох важливих характеристик: мобільність з нульовим рівнем викидів та великий запас ходу (понад 400 км за комбінованим циклом WLTP) з можливістю швидкого поповнення.

Нарешті, окремо варто відзначити й 100% електричний фургон CITROEN e-Jumpy: він пропонує електромотор потужністю 100 кВт (136 к.с.) та два типи акумуляторів на вибір клієнтів. Завдяки акумулятору на 50 кВт*год., електричний фургон CITROEN e-Jumpy забезпечує запас ходу до 224 км - ідеально для щоденних доставок у центрі міста. Натомість, електричний фургон CITROEN e-Jumpy з акумулятором ємністю 75 кВт.год. має запас ходу до 350 км - це на 20 км більше, ніж у попередньої моделі та гарантує оптимальну універсальність.

Новий CITROEN e-Jumpy має вбудований зарядний пристрій на 7,4 кВт та навіть більше того - опційно він може бути оснащений трифазним зарядним пристроєм потужністю 11 кВт.

Використовуючи пристрій типу Wallbox потужністю 7,4 кВт, акумулятор ємністю 50 кВт*год. можна повністю зарядити за 6 годин 40 хвилин. Акумулятор ємністю 75 кВт*год. можна повністю зарядити за 11 годин 20 хвилин.

Якщо використовувати Wallbox потужністю 11 кВт та відповідний вбудований зарядний пристрій електромобіля, то акумулятор ємністю 50 кВт*год. можна повністю зарядити за 4 години 50 хвилин. Акумулятор на 75 кВт*год. можна повністю зарядити за 7 годин 30 хвилин.

За допомогою функції «швидкої зарядки» та публічних зарядних станцій з постійним струмом потужністю 100 кВт, для зарядки акумуляторів на 50 або 75 кВт*год. в межах 20-80% ємності, знадобиться 38 або 45 хвилин відповідно.

Типи кузова та варіанти виконання - відповідно до запитів клієнтів

Новий CITROEN Jumpy доступний у двох варіантах довжини: стандартний кузов M (4,98 м) або подовжений кузов L (5,33 м). Також автомобіль пропонується у кількох різних виконаннях: суцільнометалевий вантажний фургон, комбі-версія з 5-місною або 6-місною кабіною, варіант з кабіною та відкритим шасі, пасажирський 9-місний фургон. У залежності від певного типу кузова, Новий CITROEN Jumpy готовий запропонувати корисний вантажний об'єм до 6,6 куб. м та корисну вантажопідйомність до 1 275 кг.

Новий CITROEN JUMPER

Комерційний фургон CITROEN Jumper пропонує широкий перелік високотехнологічних систем допомоги водію, а можливості онлайн-підключень та відчуття комфорту виходять на якісно новий рівень для автомобілів цього сегменту. Лінійку дизельних та повністю 100% електричних версій Нового CITROEN Jumper було значно оновлено, що гарантує водіям-професіоналам ще більшу ефективність та нижчі експлуатаційні витрати.

Новий CITROEN Jumper - це найбільший комерційних автомобіль Бренду, що готовий запропонувати корисне навантаження аж до двох тонн. Він оснащений широким переліком інноваційного обладнання, що відповідає рівню легкового автомобіля та забезпечує оптимальні умови роботи.

Новий дизайн, що підкреслює міцність конструкції

Передня частина Нового CITROEN Jumper була істотно перероблена, щоб більше підкреслити міцність та надійність автомобіля, демонструвати сильну індивідуальність моделі, покращити аеродинамічні характеристики. Так, змінено передній бампер та решітка радіатора (тепер кольору кузова), встановлені нові дзеркала заднього огляду. Темна нижня частина кузова була додатково посилена для ще кращого захисту автомобіля від дрібних пошкоджень. Елегантні світлодіодні фари тепер на 30% більш ефективніші, ніж попередні галогенні фари. Нарешті, задня частина автомобіля також змінена - завдяки встановленню нових ліхтарів.

В салоні змінена передня панель: вона може запропонувати покращену ергономіку та більш елегантний стиль. Крім того, встановлені цифровий кластер приладів та великий центральний мультимедійний дисплей. Нарешті, зміни дістались навіть окремих деталей: нове кермо, нове оздоблення дверей тощо.

Оптимальний комфорт, високий рівень безпеки

Новий CITROEN Jumper змінився не лише у дизайні, але також і в конструкції. Додавання численних нових систем та функцій дозволяють підвищити комфорт та безпеку рух. Наприклад:

 • Новий CITROEN Jumper отримав нові мультимедійні системи. На початкових версіях автомобіля використовується мультимедійний 5-дюймовий дисплей: він відображає необхідну інформацію про пісню, дозволяє керувати музикою, перемикати радіо, підключати телефон тощо. Аудіо-сигнал можна передавати через підключення Bluetooth, водій може безпечно та легко керувати своїм смартфоном за допомогою функції розпізнавання голосу. Максимальні версії Нового CITROEN Jumper можуть бути оснащені 10-дюймовим сенсорним екраном, який включає в себе радіо, аудіо-програвач, систему навігації тощо. Дуже ергономічний дизайн меню з численними віджетами схожий на меню смартфона, що робить керування легким та зручним. Також мультимедійна система пропонує функцію Bluetooth, можливість бездротового підключення смартфону, деталізовану 3D-навігацію тощо.
 • Повністю цифрова 7-дюймова панель приладів (опція) була оновлена й тепер стала більш технологічною Так, водій може налаштувати інформаційний дисплей за власним бажанням та зосередитися на даних, які для нього найбільш корисні. Крім того, такий дисплей можна використовувати для відображення підказок бортової навігаційної інформації. У стандартній комплектації Новий CITROEN Jumper також оснащений новою панеллю приладів, яка поєднує в собі аналогові показники швидкості руху та обертів двигуна з цифровими датчиками рівня палива та температури двигуна, а також високоякісний 3,5-дюймовий TFT-монітором.
 • Бездротовий зарядний пристрій для смартфона, що розміщено в центрі нової передньої панелі, позбавляє від необхідності постійно підключати та від'єднувати телефон за допомогою дротів.
 • Додаткове цифрове внутрішнє дзеркало заднього огляду підключено до камери в задній частині Нового CITROEN Jumper та постійно забезпечує гарний огляд навколишнього простору позаду фургону.
 • Електричний підсилювач керма автоматично адаптує рівень допомоги (підсилення) відповідно до швидкості руху автомобіля - для більшої точності керування на високих швидкостях та більшої легкості поворотів під час маневрування в місті.
 • Стоянкове (паркувальне) гальмо з електричним керуванням забезпечує більш просте та зручне використання у порівнянні зі звичайним ручним стоянковим гальмом.
 • Система безключового доступу та запуску двигуна кнопкою дозволяє водіям замикати та розблоковувати дверцята, а також заводити свій фургон навіть не виймаючи ключа з кишені. Це дуже важлива перевага для водіїв-професіоналів (наприклад, кур'єрів), яким необхідно робити багато зупинок протягом дня.
 • Паркувальний радар з круговим (360°) моніторингом - система включає 14 або навіть 16 датчиків, залежно від довжини автомобіля, які розподілені по периметру кузова та дають відображення наявних навколишніх перешкод на центральному дисплеї.
 • Нові функції та системи допомоги водію: зчитування дорожніх знаків, попередження про втому водія, система підтримки смуги руху, автоматичне екстрене гальмування з розпізнаванням пішоходів та велосипедистів, інтелектуальний обмежувач швидкості тощо.
 • Пакет Drive Assist - як перший крок до автономного водіння. Цей пакет поєднує адаптивний круїз-контроль (з функцією зупинки/початку руху) та систему підтримки смуги руху з можливістю дотримання центру смуги. На швидкості до 30 км/год. (наприклад, у заторах) така система може автономно контролювати гальмування та прискорення, а також напрям руху.


Оновлені двигуни, більше запас ходу електричної версії

Новий CITROEN Jumper оснащений оновленими силовими агрегатами, які чудово поєднують продуктивність і ефективність. Лінійка моделі включає як дизельні версії, так і повністю електричні модифікації.

Популярний турбодизельний двигун 2.2 BlueHDi доступний у трьох варіантах потужності: 120/140/180 к.с. - всі у поєднанні з новою 6-ступеневою механічною коробкою перемикання передач. Вперше для моделі доступна 8-ступенева автоматична коробка перемикання передач (як опція для версій BlueHDi 140 та BlueHDi 180).

Виступаючи першовідкривачем у своєму сегменті, Новий CITROEN Jumper отримає новий водневий силовий агрегат з енергетичним елементом - це станеться вже у другій половині 2024 року.

Крім того, щоб задовольнити запити водіїв-професіоналів, які бажають поєднати екологічно-чисту мобільність та зменшення власних витрат, Новий CITROEN e-Jumper готовий запропонувати абсолютно новий 100% електричний привод - більш потужний електромотор та збільшений акумулятор.

Попередній електромотор CITROEN e-Jumper потужністю 90 кВт (122 к.с.) було замінено електромотором потужністю 200 кВт (близько 270 к.с.) з крутним моментом 400 Нм. Крім того, замість акумуляторів на 37 або 70 кВт*год. відтепер пропонується акумулятор ємністю 110 кВт*год., що забезпечує запас ходу до 420 км (WLTP).

Продуктивність та запас ходу Нового CITROEN e-Jumper можна додатково покращити завдяки вибору режиму руху. Режим NORMAL є універсальним для використання з точки зору доступної потужності (до 160 кВт) та запасу ходу. Режим ECO створено для досягнення максимальної дистанції пробігу, нехай навіть з урахуванням зменшеної (до 120 кВт) доступної потужності. Нарешті, режим POWER пропонує максимальну потужність (200 кВт) для впевненого перевезення навіть за умови великого навантаження. А завдяки пелюсткам, що розташовані за кермом, можна активувати та керувати рекуперацією – всього передбачено чотири рівні.

Електричний фургон CITROEN e-Jumper вже у якості стандартного оснащення має бортовий зарядний пристрій потужністю 11 кВт. Завдяки приладу Wallbox аналогічної потужності (або більше), акумулятор електричного фургона можна повністю зарядити за 11 годин 45 хвилин. Нарешті, використовуючи публічні зарядні станції «швидкої зарядки» потужністю до 150 кВт, можна підзарядити батарею до 80% лише за 55 хвилин.

Різноманітні типи кузова - на будь-які запити клієнтів

Новий CITROEN Jumper доступний у широкому діапазоні модифікацій за типом кузова, що дозволяє задовольнити запити водіїв-професіоналів. Пропонуючи дві колісні бази (3,45 м або 4,04 м) та кузов «суцільнометалевий фургон» у трьох варіантах довжини (L2/L3/L4), є вибір з шести варіантів фургонів з корисним об’ємом від 10 до 17 куб. м.

Також передбачено варіант «шасі-кабіна» з колісною базою 4,04 м та загальною довжиною L3 або L4, а також з одинарною або подвійною кабіною. Це буде чудовий варіант-основа для створення індивідуальних надбудов.

Також пропонуємо ознайомитись з комерційними автомобілями CITROEN, що вже доступні в Україні: це перевірені та добре відомі моделі, що готові вже просто зараз стати до роботи!

Дилерська мережа Citroen Дилерська мережа Citroen

Бренд Citroen почав свою роботу на українському ринку з 1994 року та наразі знаходиться під керівництвом офіційного представництва концерну Stellantis (ex-PSA) в Україні.

перейти на сторінку компанії
Джерело: CITROEN

Обговорення новини

TanDEN  

От все круто з новою лінійкою комерційної техніки від Stellantis, і дизелі залишили, і автомати додали для бусів, і нові безпекові помічники разом з адаптивним круїзом, реально новий рівень.

Але для чого 4 (чи навіть 5) абсолютно однакових лінійок машин, що відрізняються лише фарами, бамперами та логотипами?

Citro

ВІДПОВІСТИ  
3xcool  

TanDEN, Я думаю питання в тому, що всі ці бренди загалом досить потужно займались LCV і комерційний сегмент займав велику частку в їх долях продажу.

Навіщо випускати під всіма цими брендами?
В першу чергу скоріш за все через наявну мережу дилерських центрів. Умовно легше зробити фургон від фіат та росповсюджувати його в Італії через мережу Fiat, ніж завозити Сitroen і розширяти наявну мережу дилерів.
Всі ці бренди мають більш розгалужено систему дилерських центрів в своїх регіонах і це Stellantis намагається використовувати. (Моя суб'єктивна думка)

+2ВІДПОВІСТИ  
TanDEN  

обрізає по спецсимолу в назві Сітроену
one more time:

Citroen - бюджетний для більшості Європи
Fiat - бюджетний для Італії
Opel, Vauxhall - для "консервативних" ринків Німеччини та Британії
Peugeot - більш "дороге" виконання ?
RAM - для США

ВІДПОВІСТИ  
egort  

TanDEN, вони всі відрізняються комплектаціями.у пежо найкращі опції і так до фіату вниз

ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація