BYD Seal 07 невдовзі отримає електричну версію

BYD Seal 07 невдовзі отримає електричну версію

05 січня 2026
0

Лінійку BYD Seal 07 розширять - до плагін-гібрида приєднається електрична модифікація. Запас ходу седана сягне 700 км.

Новий BYD Seal 07 EV дебютує в найближчі місяці і в Китаї коштуватиме до $20 000. Фото та подробиці електрокара з'явилися на сайті CarNewsChina.

Електромобіль BYD Seal 07 зовні мало чим відрізняється від плагін-гібридної модифікації та витриманий у фірмовому стилі марки. Великий сімейний седан Е-класу розміром із Tesla Model S отримав нову передню частину з інакшими фарами і без решітки радіатора.

Габарити BYD Seal 07 EV:

  • довжина - 4995 мм;
  • ширина - 1910 мм;
  • висота - 1495 мм;
  • колісна база - 2900 мм;
  • маса - 1940 кг.

Салон BYD Seal 07 не показали, але навряд чи він сильно зміниться порівняно з плагін-гібридом, тобто на передній панелі встановлять два екрани. Крім того, відомо, що електрокар отримає систему напівавтономного руху.

Новий BYD Seal 07 EV оснастять 326-сильним електромотором та батареєю ємністю 69 кВт-год. Запас ходу електромобіля складе 705 км за циклом CLTC, а максимальна швидкість обмежена на позначці 200 км/год.

Джерело: Фокус
Фото: autohome

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація