Dacia Sandero стане найдешевшим у класі електромобілем

Dacia Sandero стане найдешевшим у класі електромобілем

19 червня 2023
0

Dacia Sandero наступного покоління стане першим повнорозмірним електромобілем компанії, обіцяючи найкращі у своєму класі ціну та доступність, про що заявили представники Dacia.

Після успішного запуску електромобіля Dacia Spring EV в Європі в 2021 році (на сьогодні в регіоні було продано близько 120 000 одиниць), румунська компанія переключає увагу на електрифікацію своїх існуючих основних модельних рядів.

Генеральний директор Dacia Денис Ле Ось сказав, що новий Sandero четвертого покоління з'явиться у «2027 чи 2028 році, доживе до 2034 чи 2035 року» і стане недорогим флагманом компанії.

Бос з продажу та маркетингу Ксав'єр Мартіне розповів Autocar, що, хоча Dacia буде просуватися в C-сегменті з трьома новими моделями більшого розміру протягом наступних трьох років, вона не відмовиться від Sandero.

Щоб зберегти позицію лідера ринку в цьому сегменті, Sandero «буде електрифікований якомога більш дружньо».

Денис Ле Ось заявив наступне: «Ми підемо на більш короткий діапазон і більш тривалий час заряджання порівняно з електричними конкурентами в сегменті B, тому що ми хочемо нижчу ціну для клієнтів».

Як тільки новий Duster буде випущений в 2024 році, кожен автомобіль Dacia (крім Spring) буде заснований на платформі CMF-B Renault Group, а її електромобілі підуть по цьому прикладу, перейшовши на близький електричний еквівалент CMF-BEV. Це означає, що електричний Sandero стане аналогом Renault 5 від Dacia.

Ле Ось згадав, що середньостатистичний покупець Spring проїжджає близько 16 км на день, тобто великі АКБ потрібні далеко не всім: «Якби ми зробили [Spring] знову, я скоротив би батарею вдвічі».

За його словами, Dacia не орієнтуватиметься на «дальність ходу 500-600 км та 20-хвилинну зарядку». Він додав, що компанія також вивчає способи максимально здешевити хімію батареї: можливо, батарея буде на основі натрію. Деякі стверджують, що натрієві батареї не дуже хороші, тому що вони не зберігають багато енергії та важкі. Але вони дешеві.

Джерело: iXBT.com
Фото: Autocar.co.uk

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація