«Дочка» DeLorean представила проект нового спорткара

«Дочка» DeLorean представила проект нового спорткара

29 жовтня 2022
0

Американська компанія DNG Motors, заснована Кет ДеЛореан, дочкою знаменитого конструктора та творця культового спорткара DeLorean DMC 12, анонсувала проєкт нового спорткара. Новинку обіцяють презентувати до кінця року, а перші екземпляри планують зібрати вже у січні наступного року. Про це повідомляє пресслужба виробника.

Нова компанія DNG Motors (DeLorean Next Generation Motors) заснована Кет ДеЛореан. Первенець марки отримав ім'я Model-JZD на честь ініціалів Джона Захарія ДеЛореана. Складання нового спорткара організують на заводі в Детройті.

За словами представників компанії, до складу DNG Motors увійшли «найкращі уми автомобільної галузі, а також частина оригінальної команди, яка допомогла створити культовий DeLorean понад 40 років тому». Крім того, DNG Motors заявляє про те, що це буде «новий тип компанії, яку галузь ніколи раніше не бачила, яка фокусується на людях і приносить користь суспільству». Зокрема, крім виробництва автомобілів та створення робочих місць, компанія планує запустити нові інженерні програми для учнів державних середніх шкіл та налагодити партнерські відносини з іншими виробниками, щоб допомогти розв'язати проблеми, що стоять перед галуззю.

У DNG Motors наголошують, що вони не мають жодного відношення до інших проектів, що використовують ім'я DeLorean, а також є єдиними спадкоємцями та продовжувачами справи Джона ДеЛореана. Подібне твердження явно свідчить, що Кет критично ставиться до техаської компанії DeLorean Motor Company, яка нещодавно представила проєкт DMC Alpha 5.

Нагадаємо, що DeLorean Motor Company з Техасу не має прямого відношення до компанії Джона ДеЛореана. Вона була заснована в 1985 році невдовзі після банкрутства DeLorean для сервісу та забезпечення запасними частинами власників DMC 12. Спочатку вона назвалася DeLorean One, а 1995 року була перейменована на DeLorean Motor Company. Також вона отримала у своє розпорядження великий склад запчастин, креслень та обладнання, ставши найбільшим ресурсом для підтримки власників культового спорткара.

Електричний спорткар Alpha 5, дизайн якого, як і DMC 12, розробило італійське ательє ItalDesign, вперше було показано публіці в серпні цього року на автомобільному фестивалі в Каліфорнії. Серійне виробництво Alpha 5 заплановане на 2024 рік. Який із двох спорткарів стане реальністю і коли це станеться, покаже час.

Джерело: Обозреватель

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація