Italdesign показав ефектний електричний концепт у ретростилі

Italdesign показав ефектний електричний концепт у ретростилі

18 жовтня 2023
0

Кузовне ательє Italdesign представило віртуальний електричний концепт-кар у ретростилі під назвою Asso di Picche In Movimento.

Таким чином, дизайнери Italdesign вдихнули нове життя в один зі своїх знакових концепт-карів 1970-х років за допомогою нової цифрової концепції, влучно названої Asso di Picche In Movimento, що в перекладі з італійської означає «Туз пік у русі». Новинка є прямим спадкоємцем концепції Asso di Picche 1973 року.

Концепція 1973 року була створена на замовлення Karmann. В основі оригінального Asso di Picche лежала Audi 80. Оригінальний концепт мав помітний вплив на перше покоління Scirocco від Volkswagen. Крім того, елементи дизайну з концепції Asso di Picche можна побачити на серійних Lotus Esprit і Lancia Delta.

Нове творіння італійських дизайнерів поєднує жорсткі лінії оригінального автомобіля з кількома дуже тонкими м'якими вигинами, які, за словами Italdesign, підійдуть для платформи електромобіля «нового покоління». Хоча Italdesign не заглиблювався в конкретні подробиці, але враховуючи його статус дочірньої компанії Lamborghini з 2010 року, яка належить Volkswagen, можемо припустити, що серійний електромобіль був би створений на платформі Premium Platform Electric.

У передній частині Asso di Picche In Movimento знайшлось місце для зберігання дрібниць, а те, що в оригінальній концепції було повітрозабірником, тепер є портом зарядки.

«Через п'ятдесят років автомобільний дизайн продовжує залишатися офіційною інтерпретацією концепції руху», - сказав Хокін Гарсіа, керівник відділу дизайну Italdesign.

Джерело: Autogeek
Фото: Italdesign

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація