Mitsubishi готує мінівен-позашляховик

Mitsubishi готує мінівен-позашляховик

18 травня 2024
0

Mitsubishi може додати позашляховий мінівен до своєї старої лінійки. У звіті, опублікованому Automotive News, стверджується, що японський автовиробник готує серійну версію концептуального автомобіля DX, представленого в жовтні минулого року.

Він не з'явиться до кінця десятиліття, і це один з двох позашляховиків, які автовиробник, як повідомляється, показав у своєму новому плані Momentum 2030, представленому північноамериканським дилерам на цьому тижні.

Марк Чаффін, президент і генеральний директор Mitsubishi Motors у Північній Америці, повідомив дилерам, що компанія випустить дві абсолютно нові моделі в сегментах, «у яких компанія зараз не конкурує». Це на додаток до того, що автовиробник планує випускати новий або «повністю оновлений» автомобіль кожного фінансового року між 2026 і 2030 роками.

Мінівен на шість осіб з рівною підлогою та плагін-гібридною силовою установкою дебютував у 2023 році, виглядаючи як футуристичниймарсохід. Він мав занижену підвіску, багату обшивку, передні та задні протиковзкі пластини, широкі шини та систему повного приводу.

Відповідно до звіту, Mitsubishi спиратиметься на своє партнерство з Nissan, що може призвести до випуску нової вантажівки для США, але компанія поки що не взяла на себе жодних зобов'язань. У компанії також є плани замінити Mirage новою моделлю початкового рівня - компактним плагін-гібридним кросовером - до кінця 2025 року, що робить можливість появи надійного мінівена найбільш захоплюючою пропозицією в лінійці.

Джерело: 24tv.ua
Фото: Motor1

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація