Stellantis Україна повідомляє про новий кредитний продукт від ПриватБанку для автомобілів PEUGEOT, CITROEN, OPEL, DS Automobiles та Jeep

Stellantis Україна повідомляє про новий кредитний продукт від ПриватБанку для автомобілів PEUGEOT, CITROEN, OPEL, DS Automobiles та Jeep

21 серпня 2023
0
Інформація розміщена на правах реклами або надана партнерами:

Українське представництво концерну Stellantis робить усе для того, аби українці мали змогу купувати сучасні, надійні та безпечні автомобілі відомих світових брендів PEUGEOT, CITROEN, OPEL, DS Automobiles та Jeep. Варто згадати постійні запуски новинок, широкі модельні ряди, спеціальні цінові пропозиції тощо. А крім того, ще й доступні кредитні програми, що дають змогу придбати новий автомобіль кожному українцю. І тепер таких фінансових програм буде ще більше, адже віднині PEUGEOT, CITROEN, OPEL, DS Automobiles та Jeep можна придбати в кредит від ПриватБанку з новою програмою кредитування BUY EASY!

Кредитування від потужного партнера

Представництво Stellantis Україна та ПриватБанк пропонують спільну кредитну програму для фізичних осіб на всі моделі PEUGEOT, CITROEN, OPEL, DS Automobiles та Jeep. Нова програма кредитування отримала назву BUY EASY (в перекладі «Купуйте легко») - і це цілком відповідає реальності. Адже представництво Stellantis та ПриватБанк зробили все, щоб забезпечити максимальний комфорт та легкість в оформленні кредиту для потенційного клієнта.

Попереднє рішення щодо кредитування можна отримати за 2 хвилини, а повне погодження та видача кредиту займають лише один робочий день (з моменту подання повного пакета документів). Зверніть увагу, що для оформлення договору застави не потрібне нотаріальне посвідчення.

Варто відзначити, що вносити щомісячні платежі за кредитом можна будь-яким способом за допомогою сервісів ПриватБанку: у відділеннях банку, через термінали самообслуговування, а також з використанням додатку Приват24 в телефоні – максимально швидко та зручно для клієнта. Нарешті, зазначимо, що максимальної суми кредиту достатньо для повного або часткового кредитного покриття вартості будь-якої моделі PEUGEOT, CITROEN, OPEL, DS Automobiles та Jeep: компактного хетчбека, універсального вена або потужного повноприводного кросовера.

З детальними умовами кредитування можна ознайомитись за посиланням: PEUGEOT, CITROEN, OPEL, DS Automobiles та Jeep.

Легко вибрати автомобіль, легко розрахувати кредит - все в режимі онлайн.

Ключові бренди концерну Stellantis можуть запропонувати українським покупцям унікальний сервіс: пошук автомобілів онлайн серед уже наявних в Україні на складах дилерів або імпортера. Відповідні онлайн-магазини вже працюють для брендів PEUGEOT, CITROEN, OPEL та DS Automobiles.

Завдяки сучасним сервісам у режимі онлайн ви можете знайти бажаний автомобіль та переглянути точну інформацію: модель, двигун і комплектація, колір кузова, точна вартість та місцезнаходження. І навіть більше - розрахувати кредит можна одразу, зазначивши бажану суму авансового платежу та строк кредитування. Отже, представництво концерну Stellantis і справді робить усе, аби українським клієнтам було максимально просто й зручно купувати нові, безпечні та надійні автомобілі.

Стежте за новинами брендів PEUGEOT, CITROEN, OPEL, DS Automobiles та Jeep в Україні, аби першими дізнаватися про найвигідніші цінові пропозиції, кредитні програми, запуск нових моделей тощо.

Джерело: Stellantis

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація