Geely показала новий семимісний кросовер Haoyue L

Geely показала новий семимісний кросовер Haoyue L

20 листопада 2023
0

Geely продовжує дозовано видавати інформацію про оновлений кросовер Haoyue L, також відомий як Okavango L. Зовні автомобіль не змінився, чого не скажеш про інтер'єр та техніку.

На відміну від попередника з його світло-коричневим салоном, оновлений Haoyue L пропонує новий оранжево-червоний варіант. Але найпомітнішим придбанням став новий екран мультимедійної системи. Розмір його діагоналі становить 14,6 дюйми проти колишніх 12,3 дюйми. Також планове оновлення принесло семимісному кросоверу новий процесор і оновлене програмне забезпечення, що підвищили швидкодію системи.

Geely Haoyue L/Okavango L 2024 року укомплектований модернізованим 2,0-літровим чотирициліндровим турбомотором Volvo Drive-E віддачею 218 к.с. та 325 Нм крутного моменту. Завдяки цьому оновлений кросовер на відміну від попередника може працювати не лише на 95-му, а й на 92-му бензині.

Цінник Geely Haoyue L/Okavango L 2024 року не оголошений, але він точно буде більшим, ніж у актуальної моделі. Старт продажів очікується ще до кінця цього року. Про доступність новинки за межами Китаю не повідомляється.

Нагадаємо, китайський автовиробник Geely потрапив до переліку міжнародних спонсорів війни. Geely належить приватному власнику китайського підприємця-мільярдера Лі Шуфу та володіє такими брендами, як Geely Auto, Lynk&Co, Zeekr, Volvo Cars, Polestar, Lotus, London Electric Vehicle Company, Farizon Auto, CAOCAO Mobility.

Джерело: Авто Центр
Фото: autohome

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація