Німеччина думає щодо обмежень на китайські авто

Німеччина думає щодо обмежень на китайські авто

30 травня 2024
0

Міністр транспорту Німеччини Фолькер Віссінг виступив проти обмеження конкуренції з китайськими електромобілями. Посадовець наголосив, що глобальна конкуренція є стимулом для німецьких виробників створювати кращі та дешевші автомобілі.

Введення мит на китайські електромобілі для захисту європейської промисловості перешкоджає чесної конкуренції. Про це у ЗМІ заявив міністр цифрових технологій і транспорту Німеччини Фолькер Віссінг, передає Euractiv.

Підвищення тарифів на китайські електромобілі для захисту європейської промисловості було б неправильним підходом до сприяння міжнародній конкуренції, наголошує міністр транспорту Німеччини Фолькер Віссінг.

«Я вважаю, що добре - це конкуренція між технологіями в автомобільній промисловості. Глобальна конкуренція є стимулом для німецьких виробників створювати кращі та дешевші автомобілі. І я не хвилююся, що німецька автомобільна промисловість не витримає цієї конкуренції. Тому мене дивує, що деякі люди зараз закликають до обмеження конкуренції з боку держави. Це не має абсолютно нічого спільного з ринковою економікою», - заявив федеральний міністр.

При цьому Віссінг зауважив, що конкуренція повинна пропонувати рівні можливості, і це «не можна відкладати через втручання уряду».

За словами представника уряду ФРН, підхід завжди повинен полягати в тому, щоб зробити конкуренцію чесною.

«Мені не вистачає ретельного розслідування Комісії ЄС, яке показує, де конкуренція є нечесною. На цій основі можна було б зайнятися цим питанням. Але просто сказати, що у нас є підозра, недостатньо», - заявив Віссінг.

Джерело: AUTO-Consulting

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація