Xiaomi збільшує плани продажів своєї єдиної моделі

Xiaomi збільшує плани продажів своєї єдиної моделі

27 травня 2024
0

Відповідно до останнього фінансового звіту компанії, у Xiaomi є амбітні плани щодо свого підрозділу електромобілів, які мають на меті поставити приголомшливі 120 000 одиниць у 2024 році. Ця новина з'явилася після того, як раніше оголошена ціль перевищити 100 000 поставок своєї дебютної моделі SU7.

У той час як SU7 зберігає потужну динаміку, Xiaomi активно розробляє нові доповнення до своєї лінійки електромобілів. Президент компанії Лу Вейбін підтвердив поточні проекти щодо додаткових моделей автомобілів, але підкреслив, що вони зараз зосереджені на виконанні поставок SU7. Прихильність Xiaomi дотримуватись конфіденційності щодо нових моделей наразі залишає деталі в таємниці.

Ходять чутки, що наступною пропозицією Xiaomi буде ще один позашляховик. Офіційне оголошення очікується пізніше цього року, а плановий вихід на ринок - 2025. Ця новина, безсумнівно, викликала інтерес як у потенційних покупців, так і в експертів галузі.

Цей сплеск виробництва відображає прагнення Xiaomi стати головним гравцем на ринку електромобілів, що постійно розвивається. Оскільки їхня перша модель перевершила очікування, майбутній випуск їхнього другого автомобіля обов'язково викличе значне хвилювання. Ми можемо очікувати, що в найближчі місяці з'явиться більше деталей, але наразі Xiaomi зосереджена на поставках довгоочікуваного SU7.

Джерело: AUTO-Consulting

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація